Skocz do zawartości

Odwolanie sie od bana Medrzec


Medrzec

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Medrzec

 

Godzina, data zdarzenia: 11 Marca 2016

 

Mapa: nw ?

 

STEAM_ID / IP: dopisze jak wroce z praktyk bo teraz jestem na komie i nie pamietam -.-

 

Uzasadnienie: Witam ponownie wszystkich, widze ktos naprawde aiw postaral zebym u was juz nie pogral bo nawet logi mnie nie pokrywaja. Powiem z tego co napisal admin to ten osobnik gral o 19.30, z mojego IP a ja skonczylem o godz 18. To jest poprostu jakaa paranoja musi byc jakies wytlumaczenie tego bo naprawde na zdrowy rozom po co bym mial takie cos uzywac na takim lvl. Wiec naprawde prosze o popatrzenie w glab tej sytuacji. Powtarzam jeszczd raz mnie 11 marca o godz 19.30 o ktorej byl delikwent na moim koncie mnie nie bylo. Wiec jakim cudem ktos gral na moin ip i tym samym sid czy jak to sie tam zwie. W domu mam tylko 1 komputer wiec nikt nie wszedl mi na pewno na konto bo tylko ja mam dostep do tego. Bardzo prosze o rozpatrzenienie jeszcze raz tej sytuacji bo naprawde ktos chce zebym u was juz nie pogral. Jak ju mowilen wczesniej juz ktos mi wchodzil na konto to mamy punkt zaczepenia. I dostal tam 4 bany a w koncu sie wkur... I mnie udupik na amen. A ze z tego samego ip to musi byc opcykany w tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...