Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> <span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> ban na 1 d...


Gr@ceK

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: PETROCHEMIA PLOCK

 

Godzina, data zdarzenia: 20min temu okolo

 

Mapa: de_dust2 [ONLY DD2 #2]

 

STEAM_ID / IP: 95.178.2.39

 

Uzasadnienie: Dlaczego dostalem bana az na 1 dzien z powodu obrazania? No przepraszam ale jesli bym wyzywal DoMi od niewiem (sorry za slownictwo) od kurew czy szmat to rozumiem nawet i na tydzien. Ale jesli ona mi pisala ze mi sra do dupy wyzywa ze jestem pizda a ja jej tylko odpowiadam ze kiedys tak pisala do mnie czy cos a jak jej cos powiedzialem to nagle mnie wyzywa. Pisalem ze lizanie pupy powtarzam PUPY a nie jak ona. Rozumiem ban na 1,3H ale robienie z ofiary przestepcy nie przystoi. Bo co bo to dziewczyna to jak ja obrazam to mam wiekszego bana a jak bym klocil sie z chlopakiem to ban na 30minut. No przepraszam kulture ma sie do kazdego. Fakt ponioslo Mnie ale nie tak zebym ja wyzywal od najgorszych tak jak ona Mnie. Ban powinen byc max na 3h a nie na 1 dzien bo niby wyzywalem dziewczyne. Niech admin sprawdzi logi i tyle.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyśmiewałeś się z niej pisałeś do niej głupoty jak  " Liż mi dupe"  nie masz kultury masz bana  Ja jestem najbardziej surowym Adminem 

 

widziałem co ty do niej piszesz 

 

 

 

bana można skrócić ale to jest teraz zależne od wyższych

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Bana zmniejszam do 6h dlatego,że ja również Ciebie upominałem abyś się ogarnął i przestał do niej jakieś zobaczone teksty mówić/pisać . I teraz się doigrałeś na przyszłość będziesz uważał co i do kogo piszesz/mówisz [wszystko z umiarem,a ty go nie miałeś] .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...