Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Zbulwersowany...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

[align=center]Witajcie!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

Chciałbym się odwołać od bana, którego dostałem chyba po raz 7, jeśli dobrze licze.. Na tej oto sieci gram z 1,5roku, lecz na innych nickach i wiadomo z przerwami... I przy każdym z banów na tej sieci były one nie sprawiedliwe... Ale odchodze lekko od tematu, dlatego przejde do rzeczy.. 

 

 

 

 

[align=center] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Genialny Chomik. [/align]

 

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : Adrian z Chicago | ILFF <3` 

[AMXBans] Powod : ' Wstaw screeny na Multi-Head.pl ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1814406903 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 83.7.180.

 

 

Ban 8 raz? No nieźle? czy zasłuzylem? Ewidentnie nie... Kolejny raz dostaje bana za nic, a na tym nicku gram juz na waszej siedzi z 2 tyg jeśli dobrze licze.. Bardzo mi się podoba, czesto siedze na Only DD2 #1, a wbiłem sobie chwile na Cod moda 200lvl i dostalem bana...

W tej rundzie chyba nie zabiłem ani jednej osoby, lecz zostałem sam na sam z Tym oto wyzej adminem, który mi dał bana, i przegrałem 1 vs 1, i o dziwo dostałem bana, nie wiem z jakiej okazji...Chciałbym odwołać się od tego bana, bo na prawde, fajną macie sieć i chciałem zostać tu dłuższy czas, albo spróbować podania na admina, itp...

 

Bardzo proszę o odbanowanie..

 

A i ps.. Nie piszcie rzeczy typu.. Daj Ss`y itp, poniewaz zawsze, gdy dostawałem bany, nie mogłem znaleźć owych ss`ów, nawet posługiwałem się poradnikami z YT, robilem krok po kroku to samo i nie miałem, więc nie miejscie pretensji i bardzo prosze o odbanowanie. :) Z Góry dziękuję i pozdrawiam Administrację Multi - Head.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...