Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Ziomek ma identycznie a ma Ub

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

http://multi-head.pl/topic/62445-odwołanie-od-bana-xD-p-xD-skaj/            <---- ten temat jest identyczny jak moj :) 

 

 

 

 

 

Ten ziomal tez mial 20 banow na Ip   (ja mam 2)  i on dostal Ub bo mial czyste ss :)  a moj temat stoi zamrozony poniewaz napisalem od siebie na adminow ? :o  Prosze o rozpatrzenie mojego tematu jesli nie w tym tez zamieszczam Ss itp :)

 

 

 

SS : http://www47.zippysh...U2AaI/file.html      Mam czyste SS prosze chociaz o Ub moje Na    AMXBans a tego 2 typka niech zostanie jak musi .. jak nic nie mozecie zrobic wiecej :) ale ja chce zniknac z Amx bo pol dnia siedze juz na tym forum i mam 0 pomocy a ss CZYSTE :)

 

 

 

 

 

KONSOLA:   

 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 

[AMXBans] Powod : ' Wstaw screeny na Multi-Head.pl ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 4 : 312356947 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 31.130.96.140 ' 

[AMXBans] =======================================

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mam x3 nety w domu i moge do tego **** cs na pare h sie pomeczyc i zmienic IP ale tak Ciezko odbanowac nick ? :) tylko utrudniacie zycie ? :) co mam isc zmienic Ip teraz i dostane tego Ub czy poszukacie innej przyczyny byle ban zostal ? :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zgadza się,ale skaj ma czyste screeny i może zmienić sobie IP oraz grać na serwerze nie widzę przeciw skazań .

 

 

 

 

 

Tak jak napisałem w Twoim poprzednim temacie jeżeli zmienisz IP możesz normalnie grać na serwerze tylko musisz nas poinformować,że IP zostało zmienione . A informacja jest potrzebna właśnie dlatego żebyś nie otrzymał banów z powodem "aktywny" . W przypadku braku zmiany IP pozostaje Ci jedynie  opcja reklam w tym wypadku aby otrzymać UB musisz wykonać 50 reklam sieci własnoręcznie .

 

 

 

 

 

 

 

EDIT;

 

 

 

 

 

Wszystko w temacie już zostało napisane .

 

 

 

 

 

 

 

/Close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jeżeli kolega ma stałe IP.  To nie może zmienić Ip.. Może ban jest na Steam ID. A tutaj na serwerze nie macie zablokowanego programu, do zmiany ID. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...