Skocz do zawartości
secutores

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: -dbr.kuben- 
Wiek: 20
Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem wielokrotnie admina na różnych typach gry, bez problemu posługuję się menu admina, znam wszystkie podstawowe komendy. Wiem mniej więcej jak powinien zachowywać się admin oraz staram się banować rozsądnie. 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7
Staż w CS-sie: 8-9 lat 
Steam / NonSteam: Steam 
Dlaczego Ty:Hmm ?  Chcę Wam pomóc, z adminami stoi tu krucho. Jestem raczej ogarniętym człowiekiem, z którym dojdziesz do ładu , dogadasz się . Wesoły który lubi nowe znajomości. Lubie pogadać,pośmiać się z ludźmi , nieraz przeszkadzano niektórym graczom na serwerze, za co Was serdecznie PRZEPRASZAM  :( Jestem również nerwowy, nie pokazuję tego za bardzo na serwerze ani na forum. Z Graczami się dogaduję, nie mam wrogów [tak mi się wydaje]  :) . Wchodząc nieraz na serwer nie ma admina, który mógłby ogarnąć serwer, chodzi mi o to , że jest dużo graczy którzy pozwalają sobie za dużo ustnie, wulgaryzmy wydobywające się z mikro, prowokują innych graczy itp, itd Oraz też czity, których my nie lubimy   
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 7-8 godzin [ w weekendy po 10-12]
Kontakt: STEAM_0:1:1446329

 

http://www.gametracker.com/player/Stratus%28R%29/80.72.33.52:27480/ 

 

PS: Podałem NS ponieważ teraz dopiero zacząłem grę na Steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...