Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> SKARGA


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina: Między godziną 9:38 a 10:03

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Admin Deft!

 

Dowody:

 

 

 

35594699606586694149.jpg

 

Świadkowie:Michał,Xtfry,Pro5Np3R,BigBiggos

 

Uzasadnienie: Obraził pierw gracza kbtóry podłożył bombę na B, ( było nas po 4, wsytrarczająco by grać na dwa bombsite), lecz [D]eft'owi się to nie spodobało i napisał to co napisał. "zdj. wyż"

 

Ja natomiast go poczuyłem żeby go nie obrażał bo nic takiego sie nie stało i że 4vs4 też można grac dwa BS'y, on natomiast napisał "znasz się debilu".

 

(Przypadkowo usunąłem tego screena i został mi tej jeden wyżej, HLTV nagrało na pewno reszte). Potem coś pisał że bana na 1h max się nie obawia, ale jak coś to zeby dostał po południu bo go nie będzie, z takim tekstem wyleciał...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze w czasie tej sytuacji nie miałem admina: potwierdzone info bo Olcia o tym wie

 

Po drugie padły te słowa to fakt, ale koledze sie nie chcialo robić ss jak sie wtrąca w rozmowe ktora go nie dotyczy a nie przy ilości os na serie 4vs4 nie potrafi grać na 1 bs bo wiadomo ze jak nikt drugiego bs'a nie pilnuje to łatwiej pake podłożyć. A jak ktoś ma wątpliwości to polecam hltv.

 

Wiadomo skarge łatwo napisać ale regulaminów i WZORÓW kolega nie potrafi sie trzymać ;)

 

 

 

Oo +dla kolegi za umiejętność edycji a nie spamowanie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt nie miałeś admina, ponieważ się skończył,  wyzywać nie miałeś prawa, jednak nie bylo to wyzwisko wyższej półki, że tak to ujme. Więc odpuszczę i dostaniesz tylko pouczenie! Ale proszę nie stosować żadnych wyzwisk w stosunku do graczy! Jeśli jescze raz taka sytuacja się powtórzy zostaniesz ukarany.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Deft!, nie miałeś prawa ubliżać graczowi, bo jesteś adminem i musisz świecić przykładem. Mimo to, że olcia potraktowała cię łagodnie, to ode mnie dostajesz ostrzeżenie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...