Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Bezpodstawny perm ZamaZ


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry:ZamaZ

Godzina, data zdarzenia:14:30 03.05.2015r

Mapa:de_dust2

STEAM_ID / IP:37.190.129.108

Uzasadnienie: 

Mimo iż wczoraj dwa razy dostałem bana powodem ktorego było wrzucenie screenow i mimo iz zrobilem wszystko jak nalezy, to dzisiaj bezpodstawnie dostałem bana permanentnego za uzywanie czitów.

Nie zostało okreśłone przez jakiego Admina dostałem bana więc nie wiem do kogo mam to kierować.

Chciałbym uzyskać jakieś uzasadnienie oraz odbanowanie.

Serwer na którym to sie stało: DD2/INF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Ja to tego nawet odtworzyć nie mogie. Zostawiam to do dalszej oceny. Jedyne co moge dodać to: jeżeli ma sie sprawne sluchawki i sprawny słuch to nietrudno mozna uslyszec kogos. Gdyby do tego dodać umiejetnosc poslugiwania sie radarem to OMUJBORZE mozna zdzialac cuda. POZDRO

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Ban jest jak najbardziej słuszny , gracz leci po modelach ale lekko się ukrywa . Poza tym jego movement również go zdradził .

 

 

 

Jedyną szansą na UB jest 100 reklam sieci zrobionych własnoręcznie .

 

 

 

 

 

Więcej na temat odpracowania bana przez reklamy znajdziesz w temacie poniżej:

 

 

 

Jak odpracować bana reklamami sieci : http://multi-head.pl/topic/41446-odpracowanie-kar-na-forum-i-serwerach/

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...