Skocz do zawartości

Ban za nic :D ?


TaL

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): 22:19

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Znowu Laguje :/

 

Dowody: 

 

[AMXBans] Zbanowany Nick : TaL` 

[AMXBans] Powod : ' Cheater Destroyed ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 165508248 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 37.248.254.29 ' 

Świadkowie: Było 10 osób na serwerze

 

Uzasadnienie: 

 

 

 

Nawet nie wiem co mam napisać, dzisiaj zakupiłem steam, i tak latam po serwerach i latam, i wchodząc na wasz serwer pograłem sobie z 30minut, po chwili wchodzi Vip Znowu Laguje :/ ... i nawet nie wiem jak to opisać, dyskietka mi się wysunęła i pisze mi "Cheater Destroyer" jestem troche poirytowany tą sprawą, bo skoro tak witacie nowych graczy na serwerze to naprawdę ...  W sumie serwer mi się spodobał, lecz piszę w tym temacie jak by odwołanie od tego bana którego dostałem sam nie wiem za co. To wszystko co chciałem napisać.

 

 

 

Proszę o szybkie wyjaśnienie sprawy

 

Dziękuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam jest nowy, dopiero dzisiaj co kupiony. Dodam jeszcze że przez tego bana nie mogę wejść na inne serwery, przy ładowaniu mapy zamyka mi cs'a.. I co, teraz mam kupować nowego stema i wydawać znowu pieniądze bo jakiś "Admin" się pomylił :C ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cimon:) Nie udawaj mi głupka, wszedłeś do mnie na tsa, wyśmiewałeś się że kupujesz steam.

 

 

 

ps. jedynymi osobami które mogą coś powiedzieć są

 

 

 

@, @@aquax, i @Master.

 

 

 

Pierwsza dwójka mi w podobnym czasie wysłała Twoje ip z tsa, dziwnym trafem to samo które było na team speaku.

 

 

 

Cimonku, RPK:), RPK Razem Ponad Kilo, nasz były odpalony adminie, ode mnie ub niestety nie dostaniesz, a jedyne co Ci mogę poradzić to więcej nie wchodzić na nasz serwer.

 

 

 

Przechwalałeś się że nikt Cię nie zdoła wywalić na zawsze z serwera, popatrzyłem, masa aktywnych, masa destroyów.

 

 

 

Dowodów nie mam, ale może się wypowiedzieć admine @ będący wtedy na serwerze, oraz panowie u których prosiłem o ip.

 

 

 

Nie wydaje mi się że akurat przypadkiem jak siedziałeś na Naszym tsie, nagle na serwerze znalazł się NOWY GRACZ na NOWYM NICKU z tym samym ip:)

 

 

 

 

 

Rozmowa z Masterem

 

http://screenshot.sh/n7WQnkiNYAG3h

 

 

 

Rozmowa z Aquaxem

 

http://screenshot.sh/m1Sy7IscyNepp

 

 

 

 

 

Sam ban

 

http://screenshot.sh/oBDi1z4TX17q1

 

 

 

 

 

Przypadek? Nie sądzę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...