Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> na wejściu ban


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: hAjp QQQQQQQQQQQQQQ 

Godzina, data zdarzenia: 12:07

Mapa:de_dust2

STEAM_ID / IP: 91.238.166.12

Uzasadnienie: Minuty nie zagrałem, ani jednego fraga nie zdobyłem i ban z dupy bez screnów. Prosze sprawdzić demko!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Już wyjaśniam. Kolega miał inny nick. Zapomniałem jaki już... i na ten właśnie poprzedni nick robiłem ss, po czym 5 ss już zrobił się na ten nowy co jest podany we wzorze, więc nie chrzań mi, że nie masz ss. Powinny być 4 pierwsze ss na poprzedni, a ostatni 5 na ten hajp. Zmieniłeś nick w trakcie robienia ssów. Chyba, że to jakiś błąd w co wątpię. Zbanowałem ręcznie, bo po ssach nie zbanowało automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

@Król Albanii. Żadnych screenów nie mam, i nicku również nie zmieniałem. Jak wcześniej wspominałem prosze sprawdzić demko. Dosyć długo gram na tej serwerowni i wiele razy robiono mi ss po czym wstawiałem, tylko teraz dziwna sytuacja jest, gdyż SS nie ma!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Myślisz, że ja robię ss każdego bana? Bądźmy poważni. Dajcie mu ub jak chcecie, ja powiedziałem jak sprawa wyglądała. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...