Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Admin nie ogar...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: Hejdz.

Godzina, data zdarzenia: teraz

Mapa:dd2

STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:33938904

Uzasadnienie: popus czy to ty admin ... Gratuluje nawwet bardzo, a teraz przejdzmy do setna sprawy. Była sobie runda, a nawet jej koniec, stale z awka na A, spoglądając na Długa, bo był tam ziomek z TT(byłem CT), a popuś nie patrząc na radar, tylko wbija jak do siebie, wbija jednego flesha, (walnął mi na ryj, całe mleko więc się odsunąłem, potem za chwile drugi fb i znów na ryj.) więc nie wytrzyłaem i powiedziałem do niego w następej rundzie gratuluje, a potem coś wspomniałem kretynie i gdzie walisz fleshe, a koleś dał mi bana na 1h, pt " za kretynie"... Może z obrazą przesadziłem, ale skoro karacie graczy, za walenie fleshy na pałe, to dlaczego admin robi to samo? Więc i jemu należy się banik, lub jakieś inne upomnienie.... Za obraze mi się należt zgodzię się, ale bez przesady radar nie jest płatny, warto na neigo spojrzeć tym bardziej, że było nas 2vs2 (byłem z popusiem w drużynie). Proszę o rozpatrzenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...