Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Mam Ważny Temat !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet użytkownicy którzy mają Non-Steam i Dobrze ogarnęli amx tak gdzieś 7-10 powinni być przyjmowani ! Nawet bez steam'a powinni mieć admina  też bo są poukładani itp. Myślę że zasady że admini muszą mieć steam zostaną zmienione ! Pozdro Kotlet. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydatek na cs 1.6 na steam to niecałe 10zł, a ma to wieeeele zalet, jak chociażby kontakt z adm ( mieć konto steam a granie na ns to jednak nie to samo ).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze może i sporo NS jest ogarniętych, ale co to za admin, który nie ma steam'a. Po drugie jak taki jeden NS ogarnięty by złożył podanie, i przyjmijmy, że zostałby przyjęty.. To potem następni bez steam'a składaliby podania "bo ten został przyjęty, to dlaczego ja nie mam zostać przyjęty", i według mnie niepotrzebny "syf" by się tworzył. Zasada jest prosta nie masz steam'a - nie masz admina. W ogóle o ile łatwiej gdy wśród znajomych na steam'ie masz jakiegoś admina, prosisz o wejście i po kłopocie, nie musisz się "wychylać" na forum z prośbą o wejście któregoś, gdy akurat admina na serwerze brak. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jestem na NIE, Steam to podstawa porządnego gracza jak i Admina, po to jest Steam wymagany od Adminów że nie będe ryzykować czitowania na tym koncie

 

 

Tutaj się mylisz na steam można czitować bez najmniejszych problemów mieliśmy tutaj przykłady adminów ,którzy mimo iż posiadali steam byli odpaleni . Aczkolwiek nie jestem za wprowadzeniem zmian zaproponowanych przez kotleta . Myślę , że temat został bardziej założony pod autora tematu , który możliwe , że będzie starał się o admina ale właśnie blokuje go brak steam i myślę , że to jest właśnie główny powód tej propozycji ;)

 

 

 

 

Po pierwsze może i sporo NS jest ogarniętych, ale co to za admin, który nie ma steam'a. Po drugie jak taki jeden NS ogarnięty by złożył podanie, i przyjmijmy, że zostałby przyjęty.. To potem następni bez steam'a składaliby podania "bo ten został przyjęty, to dlaczego ja nie mam zostać przyjęty", i według mnie niepotrzebny "syf" by się tworzył. Zasada jest prosta nie masz steam'a - nie masz admina. W ogóle o ile łatwiej gdy wśród znajomych na steam'ie masz jakiegoś admina, prosisz o wejście i po kłopocie, nie musisz się "wychylać" na forum z prośbą o wejście któregoś, gdy akurat admina na serwerze brak. 

 

 

 

 

Zgadzam się w 100% z tą wypowiedzią .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spam stop

 

Bezsensowny temat. Idąc tym tokiem myślenia zamieńmy wszystkie wymagania na Admina na jedno- bycie poukładanym. Co z tego, że ktoś ma przegrane tylko 2 godziny na serwie- jest przecież poukładany!

 

Zamykam bo robi się tu spam.

 

 

 

Jeśli ktoś z wyżej administracji będzie chciał coś jeszcze w tym temacie napisać to otworzy temat.

 

 

 

//

 

Przykładowe konto Steam

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

 

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...