Skocz do zawartości
! Elader ~ Criistal ~

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> [Plugin] Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Daję propozycję na ten serwer bo bywa i tak, że i was odwiedzam, a mianowicie to taki plugin z myślą o graczach oraz o serwerze, wiem, że na tym serwerze nocą bywa mniej graczy niż na pierwszym serwerze, dlatego proponuje plugin który nocą proponuje graczom zmianę mapy na "de_dust2_long" idąc z myślą, że to serwer "Only DD2" to plugin pod tematykę jest odpowiedni.

 

 

 

Nazwa: Dust2long nocą

 

Opis: Plugin "dust2long nocą" przeznaczony jest głównie na serwery Only De_Dust2. Jego zadaniem jest sprawdzanie czy w nocy nie gra zbyt mało osób, a jeżeli tak, to zaproponowanie im przeniesienia się na mniejszą mapę de_dust2_long.

 

Download + Źródło: http://amxx.pl/topic/96895-dust2long-noc%C4%85/

 

 

 

Osobiście myślę, że to dość dobra alternatywa gdy gra mało osób i np, nie stosują się to ugadania graczy, "gramy tylko A" bo wiadomo, że jak jest mało osób to nie opłaca się grać na 2 bs'y, ale to tylko takie moje spostrzeżenie, decyzja i opinia na temat propozycji należy do was, do stałych graczy drugiego serwera "Only de_dust2"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie jest to zbędne , jeżeli gra mało ludzi na serwerze to prędzej czy później znudzi im się gra i wyjdą z serwera i plugin w tej sytuacji jest całkowicie zbędny . Lepszym rozwiązaniem jest wgranie pluginu na blokadę BS'a B gdy na serwerze jest mniej niż 5 graczy na team ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Plugin na blokowanie bs'a crashował serwer.

 

 

 

 

Skoro crashował to nie ma co go wgrywać.

 

 

 

Więc, pozostaje plugin "Nazwa: Dust2long nocą" do "negocjacji" czy zostanie wgrany, czy jest zbędny.

 

 

 

Zwrócę się do wypowiedzi:

 

 

Dla mnie jest to zbędne , jeżeli gra mało ludzi na serwerze to prędzej czy później znudzi im się gra i wyjdą z serwera i plugin w tej sytuacji jest całkowicie zbędny .

 

 

 

 

To jest oczywiste, że prędzej czy później ludzie wyjdą z serwera lecz nie zapominajmy, że jest kolejna noc gdzie ludzi może być mało i granie na dużej mapie "de_dust2" też nie jest czymś "przyjemnym" jeśli zaczną grać na dwa bs'y, a ten plugin "de_dust2_long" to alternatywa dla małej ilości graczy, plusem tego jest, że plugin nie zajmuje wiele i jest pluginem bezpiecznym, który nie zrobi źle dla serwera : ) Serwer prezentowałby się dla dużej ilości graczy jak i małej ilości, więc nie widzę tutaj żadnej "opcji" że jest pluginem zbędnym. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Skoro crashował to nie ma co go wgrywać.

 

 

 

Więc, pozostaje plugin "Nazwa: Dust2long nocą" do "negocjacji" czy zostanie wgrany, czy jest zbędny.

 

 

 

Zwrócę się do wypowiedzi:

 

 

 

To jest oczywiste, że prędzej czy później ludzie wyjdą z serwera lecz nie zapominajmy, że jest kolejna noc gdzie ludzi może być mało i granie na dużej mapie "de_dust2" też nie jest czymś "przyjemnym" jeśli zaczną grać na dwa bs'y, a ten plugin "de_dust2_long" to alternatywa dla małej ilości graczy, plusem tego jest, że plugin nie zajmuje wiele i jest pluginem bezpiecznym, który nie zrobi źle dla serwera : ) Serwer prezentowałby się dla dużej ilości graczy jak i małej ilości, więc nie widzę tutaj żadnej "opcji" że jest pluginem zbędnym. 

 

 

Ja już swoje zdanie przedstawiłem decyzja i tak należy do Opiekuna Serwera .

 

 

 

 

 

EDIT;

 

 

 

 

 

 

Plugin na blokowanie bs'a crashował serwer.

 

 

 

 

Z tego co wiem to na TP jest wgrany ten plugin i happy nie skarżył się na żadne crashe więc nie wiem może warto spróbować go wgrać i zobaczyć czy będą jakieś crashe na dd2#2 .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

EDIT;

 

 

 

 

 

 

 

Z tego co wiem to na TP jest wgrany ten plugin i happy nie skarżył się na żadne crashe więc nie wiem może warto spróbować go wgrać i zobaczyć czy będą jakieś crashe na dd2#2 .

 

 

TP to TP, a DD2 to DD2.

 

Poruszałam niedawno temat z opiekunem sieci jeśli chodzi o plugin blokowania BS i obydwoje twierdzimy, że jest zbędny.

 

 

 

 

 

Co do pluginu, który przedstawił zakładając temat... Na dd2#2 na pewno się nie pojawi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...