Skocz do zawartości
Kapot :v

ban na tydzien

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: YEZVS CHR1STVS

 

Godzina, data zdarzenia: PRZED CHWILA

 

Mapa:DD2

 

STEAM_ID / IP:STEAM_0:0:53160365

 

Uzasadnienie:

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl

[AMXBans] Powod: 'uwazaj na slowa :)'

[AMXBans] Dlugosc bana: '1 tydzien'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:53160365'

[AMXBans] Twoje IP: '89.230.232.198'

[AMXBans] ===============================================

 

 

Mógłbym prosić o wyjasnienie tego bana? proszę sprawdzić logi na serwerze, nic nawet nie pisalem :) a mikrofonu nie uzywam bo po prostu mi nie działa, ponadto nie rozumiem zachowania admina Osama, wchodzi na serwer i swoja wypowiedz zaczyna od wulagryzmów, grozi innym ze "wypierdoli ich spac", nie wydaje mi sie iz jest to odpowiednie zachoawnie jak na admina, jest arogancki i po prostu bezczelny, przy czym perfidnie nadużywa praw admina. Tak chamskiego i nieprzyjemnego admina dawno nie spotkałem i wiem ze moga to potwierdzić również inni. Dodam rowniez ze niedawno dal mi az dwa bany permanentne ( oba niesłuszen) nie zgłaszałem tego na forum bo przeciez kazdy moze sie pomylic ale jeden ban nie został zdjęty do dzisiaj. :) Prosze osobe bezstronna o wyjasnienie.

Zeby góry znów nie wzięły koleżenkskie układy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twój nick podczas gry: YEZVS CHR1STVS

 

Godzina, data zdarzenia: PRZED CHWILA

 

Mapa:DD2

 

STEAM_ID / IP:STEAM_0:0:53160365

 

Uzasadnienie:

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl

[AMXBans] Powod: 'uwazaj na slowa :)'

[AMXBans] Dlugosc bana: '1 tydzien'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:53160365'

[AMXBans] Twoje IP: '89.230.232.198'

[AMXBans] ===============================================

 

 

Mógłbym prosić o wyjasnienie tego bana? proszę sprawdzić logi na serwerze, nic nawet nie pisalem :) a mikrofonu nie uzywam bo po prostu mi nie działa, ponadto nie rozumiem zachowania admina Osama, wchodzi na serwer i swoja wypowiedz zaczyna od wulagryzmów, grozi innym ze "wypierdoli ich spac", nie wydaje mi sie iz jest to odpowiednie zachoawnie jak na admina, jest arogancki i po prostu bezczelny, przy czym perfidnie nadużywa praw admina. Tak chamskiego i nieprzyjemnego admina dawno nie spotkałem i wiem ze moga to potwierdzić również inni. Dodam rowniez ze niedawno dal mi az dwa bany permanentne ( oba niesłuszen) nie zgłaszałem tego na forum bo przeciez kazdy moze sie pomylic ale jeden ban nie został zdjęty do dzisiaj. :) Prosze osobe bezstronna o wyjasnienie.

Zeby góry znów nie wzięły koleżenkskie układy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prosze Cie sam zacząłeś prowokować innych :) Mikro Ci nie działa? Dziwne bo go dziś używałeś. Z ust Osamy nie padły słowa typu, że Was "wypierdoli spać" za to Ty dałeś piekny popis swojego totalnego braku kultury zarówno na serwerze jak i u Osamy na pw i jeszcze skarge piszesz. A w ogóle to prosze Ciebie o dowody. Bo skarga bez dowodów to tak troche lipnie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prosze Cie sam zacząłeś prowokować innych :) Mikro Ci nie działa? Dziwne bo go dziś używałeś. Z ust Osamy nie padły słowa typu, że Was "wypierdoli spać" za to Ty dałeś piekny popis swojego totalnego braku kultury zarówno na serwerze jak i u Osamy na pw i jeszcze skarge piszesz. A w ogóle to prosze Ciebie o dowody. Bo skarga bez dowodów to tak troche lipnie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmmm, nie bylas świadkiem sytuacji wiec prosze nie wypowiadaj sie. Mikrofonu dzisiaj nie uzywałem a z reszta skad mozesz to wiedziec skoro raptem 10 minut razem przybywaliśmy na serwerze. Pragnę przypomniec ze nie jest to skarga lecz zwrócenie uwagi wiec nie musisz go bornic, tak jak pisalem w ostatnim zdaniu wypowiedzi, tak to sie sprawdza. A to ze powiedzial "wypierdole was spac" to prawda :) wiec w jaki sposob prowokowałem? jaki dalem popis braku kultury na serwerze bo sobie nie przypominam niestety. 

 

 

 

Nie jestes powiązana z ta sprawa ani nie jestes w ubt, nie wnosisz nic do sprawy wiec bezsensowne wypowiedzi powinny być czymś nagradzane, ale to nie leży juz w moim interesie :v

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmmm, nie bylas świadkiem sytuacji wiec prosze nie wypowiadaj sie. Mikrofonu dzisiaj nie uzywałem a z reszta skad mozesz to wiedziec skoro raptem 10 minut razem przybywaliśmy na serwerze. Pragnę przypomniec ze nie jest to skarga lecz zwrócenie uwagi wiec nie musisz go bornic, tak jak pisalem w ostatnim zdaniu wypowiedzi, tak to sie sprawdza. A to ze powiedzial "wypierdole was spac" to prawda :) wiec w jaki sposob prowokowałem? jaki dalem popis braku kultury na serwerze bo sobie nie przypominam niestety. 

 

 

 

Nie jestes powiązana z ta sprawa ani nie jestes w ubt, nie wnosisz nic do sprawy wiec bezsensowne wypowiedzi powinny być czymś nagradzane, ale to nie leży juz w moim interesie :v

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś po prostu w tym momencie śmieszny, że odwołujesz się od bana w którym piszesz cytuje:

"jest arogancki i po prostu bezczelny, przy czym perfidnie nadużywa praw admina.

 

Tak chamskiego i nieprzyjemnego admina dawno nie spotkałem"

 

 

A DLACZEGO ŚMIESZNY? A dlatego:

 

 

 

148kxsz.png

 

 

 

I właśnie za to wyłapałeś bana na tydzień. I nie pisz proszę Cię, że jestem chamski itp,

 

bo na steamie pokazałeś jaki jest Twój poziom :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam, OSAMA BIN LADEN :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś po prostu w tym momencie śmieszny, że odwołujesz się od bana w którym piszesz cytuje:

"jest arogancki i po prostu bezczelny, przy czym perfidnie nadużywa praw admina.

 

Tak chamskiego i nieprzyjemnego admina dawno nie spotkałem"

 

 

A DLACZEGO ŚMIESZNY? A dlatego:

 

 

 

148kxsz.png

 

 

 

I właśnie za to wyłapałeś bana na tydzień. I nie pisz proszę Cię, że jestem chamski itp,

 

bo na steamie pokazałeś jaki jest Twój poziom :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam, OSAMA BIN LADEN :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłam na serwerze więc nie dyskutuj. Prosze o dowody na Osame. A wypowiedzi nagrodzone zaraz będą Twoje:) Bo składasz skarge bez dowodów. Plus popisałeś się na PW.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłam na serwerze więc nie dyskutuj. Prosze o dowody na Osame. A wypowiedzi nagrodzone zaraz będą Twoje:) Bo składasz skarge bez dowodów. Plus popisałeś się na PW.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hmmmm, nie zrobilem tego na serwerze wiec czemu wyładowujesz swoją frustracje na nim? jak sama nazwa wskazuje jest to wiadomosc prywatna wiec nic nie wnosi na serwer. Na serwerze nie powiedziałem złego słowa wiec nie rozumiem bana. A z tym ze jestes arogancki to zgodzi się pewnie 50% serwera. Sam nie potrafisz sie zachować, wynika to z obserwacji, czesto gram wieczorami i w nocy a wtedy swoim zacohwaniem nie przypominasz admina. ;)

 

 

 

 

 

Czarna, nie składam skargi, tak cięzko zrozumieć i popatrzec? jak chcesz nabijać posty to nie ten dzial :)

 

 

 

btw. 

 

tak jak mowiłem ;)

 

http://pl.tinypic.com/r/33cvxiq/9

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hmmmm, nie zrobilem tego na serwerze wiec czemu wyładowujesz swoją frustracje na nim? jak sama nazwa wskazuje jest to wiadomosc prywatna wiec nic nie wnosi na serwer. Na serwerze nie powiedziałem złego słowa wiec nie rozumiem bana. A z tym ze jestes arogancki to zgodzi się pewnie 50% serwera. Sam nie potrafisz sie zachować, wynika to z obserwacji, czesto gram wieczorami i w nocy a wtedy swoim zacohwaniem nie przypominasz admina. ;)

 

 

 

 

 

Czarna, nie składam skargi, tak cięzko zrozumieć i popatrzec? jak chcesz nabijać posty to nie ten dzial :)

 

 

 

btw. 

 

tak jak mowiłem ;)

 

http://pl.tinypic.com/r/33cvxiq/9

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może nic nie wniosę do skargi, ale nie będę na to patrzył...

 

za takie zachowanie 7 dniowy ban to laskawe potraktowanie.

 

To jest tylko gra, a zachowujesz się, jakbyś mial kij w d...

 

Upaść do poziomu ciśnięcia po rodzinie jest żałosne...

 

 

 

Wiem, że nic nie wnosi, ale to jest już przesada. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może nic nie wniosę do skargi, ale nie będę na to patrzył...

 

za takie zachowanie 7 dniowy ban to laskawe potraktowanie.

 

To jest tylko gra, a zachowujesz się, jakbyś mial kij w d...

 

Upaść do poziomu ciśnięcia po rodzinie jest żałosne...

 

 

 

Wiem, że nic nie wnosi, ale to jest już przesada. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osama posiadasz jakieś dowody z braku kultury na serwerze?

 

To jak się zachował na pw u Ciebie jest karygodne, ale od kiedy jest brane pod uwagę , by banować za to na serwerze?

 

Jeszcze gdyby to było na u@, to inna sprawa. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osama posiadasz jakieś dowody z braku kultury na serwerze?

 

To jak się zachował na pw u Ciebie jest karygodne, ale od kiedy jest brane pod uwagę , by banować za to na serwerze?

 

Jeszcze gdyby to było na u@, to inna sprawa. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dlaczego odzywają sie ludzie którzy nic nie wnoszą do sprawy tylko oceniają moje zachowanie? typowe nabijanie postów, bezsensu.

 

 

 

Nie posiada żadnych dowodów bo na serwerze zachowuje kulturę i nie, nikogo nie prowokuje. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@@Silverka ma absolutną racją, gracz okazał chamstwo i brak szacunku na pw, a nie na serverze. Skoro dostał bana na tydzień, odwołuje się to w takim wypadku to admin powinien dostarczyć dowody.

 

 

 

Rozumiem Opiekuna, że stoi murem za adminem banującym, znam silnego i wiem, że jest dobry adminem, ale to tutaj nie ma znaczenia.Każdy jest traktowany tak samo. Wstawił dowód, który tak na prawdę nie wnosi nic do tego bana. (screen z pw, za który będą wyciągnięte konsekwencje) . Jednak ban to ban, miał miejsce na serverze, a nie na steam.

 

 

 

Liczę na sprawdzenie logów i wyjaśnienie tej sytuacji, bo dawanie "bana na tydzień" bez dowodów powinno skończyć się unbanem dla gracza i tyle. Jeżeli logi okażą się prawdziwe, ban słuszny, jeżeli nie, gracz dostanie ub.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Może nic nie wniosę do skargi, ale nie będę na to patrzył...

 

za takie zachowanie 7 dniowy ban to laskawe potraktowanie.

 

To jest tylko gra, a zachowujesz się, jakbyś mial kij w d...

 

Upaść do poziomu ciśnięcia po rodzinie jest żałosne...

 

 

Wiem, że nic nie wnosi, ale taki wjazd to jest przesada. 

 

 

 

Proszę o usunięcie posta.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...