Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> [COD 150lvl.]Odwołanie by FokuS


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Nie wiem bo bana mam jakiegoś dziwnego a niedawno dopiero 1 raz odwiedziłem wasza sieć 

Godzina, data zdarzenia: NIe mam pojęcia

Mapa:Brak

STEAM_ID / IP: 89.239.82.77.

Uzasadnienie: Nigdy nie grałem na waszej sieć może brat kiedyś wszedł ale ja co Chwile zostaje Kikniety z głupimi powodami  i nie wiem o co chodź admini mówią ,że mam Aktywnego jak NIGDY nie odwiedziłem waszych serwerów. NIe chcę mieć problemów bo jest to sieć z Przyszłością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban jest z 11.04.2015 na nick FokuSmok powód: Wstaw screeny na Multi-Head.pl .

 

 

 

Nick oraz IP się zgadza i raczej to nie jest zbieg okoliczności ;)

 

 

 

EDIT;

 

 

 

Tak jak wspomniałeś najwidoczniej Twój brat grał na wh nie wstawił ssów i dlatego macie bana .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czas na wrzucenie screenów minął jedyną szansą na UB jest 100 reklam sieci zrobionych własnoręcznie .

 

 

 

 

 

Więcej na temat odpracowania bana przez reklamy znajdziesz w temacie poniżej:

 

 

 

Jak odpracować bana reklamami sieci : http://multi-head.pl/topic/41446-odpracowanie-kar-na-forum-i-serwerach/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...