Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> Ban za reklame której nie zrobiłem


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania:
Madawic_Hitbox.tv/MrElusivee 
Godzina, data zdarzenia:nie pamiętam godziny  de_dust2
Link do screenów:Brak ban niby za reklame


STEAM_ID / IP:
STEAM_0 : 0 : 28168136 oraz ip 89.78.81.16

 

 

Wiec Hitbox to strona która umożliwia pokazanie swojej gry czyli swój monitor nie wysyłałem nic tylko miałem nick taki jaki jest wpisany nie reklamuje żadnego serwera cs ani żadnego innego niech ten admin który dał mi bana wypowie się w tej sprawie i niech przeczyta regulamin bo jak wiadomo to admin powinien znać albo chociaż go przeczytać tyle z mojej strony czekam na ub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama to reklama, nie ważne czego. Już kiedyś był temat właśnie za reklamę czegoś takiego i było wtedy mówione że za jakąkolwiek reklama dawać perma. Więc problemu nie widzę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Reklama to reklama, nie ważne czego. Już kiedyś był temat właśnie za reklamę czegoś takiego i było wtedy mówione że za jakąkolwiek reklama dawać perma. Więc problemu nie widzę.

 

 

na dd2 2 żaden admin się nie przywalił choć gram tam trochę regulamin mówi zakaz reklamowania serwerów cs a ja tego nie robiłem wiec ban nie jedno znaczny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...