Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Odwołanie, skarga


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : |Drakengard|Steam id : STEAM_0:4:791305595

Data godzina : 18.04.2015 - około godziny 18:00

Mapa : de_dust2_long

Admin:F.I.G.H.T.E.R

Otrzymałem bana za sentry guna na owej mapie ( na 30 minutek). Aczkolwiek nie wiem czy jest coś w regulaminie wgl na ten temat. Wczoraj napisałem na u@ do innego admina i powiedział, że nie ma nic o tym, że nie można stawiać sentry guna na longu. Chciałbym od razu złożyć skargę na admina fightera ponieważ jest on nieudolnym adminem. Uważa, że kampienie jest to grzech gdy broni się celów mapy, a mianowicie gdy byłem w ct na mapie de_westwood dany admin zaczął mnie slapować abym nie kampił, jeden z graczy dostał za to kicka. Nie jest to zabronione więc admin nie ma prawa robić takich rzeczy. Pozdrawiam bardzo serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co go zapraszacie? Wgl nie rozumiem sensu by go w to wplątywać skoro gracz nie ma dowodów(chyba że przedstawi demko własne, ssy konsoli, lub demko z hltv). Gracz się przyznał że stosował sentry guna, a regulamin mówi wyraźnie:

 

 

34. Na mapie de_dust2 long zakaz podkładania sentry guna(Ban 30 minut)

 

 

 

 

 

Więc jeśli skarga się na kogoś należy, to na admina którego pytałeś(tutaj też musisz mieć dowody że go pytałeś i odpowiedział jak odpowiedział).

 

 

 

Na moje to tyle. Możemy poczekać aż się wypowie, nie widzę jednakowoż w tym sensu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...