Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> <span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Ban Matys?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Matys

Godzina, data zdarzenia: 20:48

Mapa: de_dust2

STEAM_ID / IP: STEAM_2:0:1578933299 / 193.188.198.2

Uzasadnienie: Dostałęm bana o powodzie Czitowanie... 3 h temu dostałem ssy na tym serwie admin chyba nie wie za co banuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że na tym 2 rzeczywiście mi się celownik zatrząsł, ale to z wystraszenia. Reszta czysta przynajmniej według mnie ;) Wiedziałem, że masz admina i domyślałem się, że patrzysz na mnie. Myślisz, że tak nagle aima włączyłem na tą 1 rundę? Mimo, że widziałem Cię na spec i nawet napisałem Ci cześć... Na 1 demku widać, że nic nie mam jeśli uznacie, że coś mam to chyba coś nie tak jest z wami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2/3 akcje w demku są ewidentnie modelowe ale niestety demka jak dla mnie są zdecydowanie za krótkie  i dlatego też gracz otrzymał by ode mnie UB.

 

 

 

Ale na tym samym IP pod nickiem Son Goku jest aktywny ban za niewstawione screeny z dnia 16.04 jeżeli nie ty grałeś pod tym nickiem musisz zmienić sobie IP w tym celu musisz zrestartować modem jeżeli restart modemu nie pomoże to zmianę IP musisz dokonać u swojego operatora . Jeżeli uda Ci się zmienić IP poinformuj  mnie na PW . Myślę , że wszystko jest jasne . W razie pytań zapraszam na pw .

 

 

 

 

 

Co do tego celownika w drugim demku na gali strzelał po prostu na oślep przez smoke .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

 

EDIT;

 

 

 

Jako ,że wynikły nowe okoliczności postanowiłem edytować post .

 

 

 

Na demku HLTV z dnia wczorajszego widać wyraźnie jak gracz Matys pociska sobie na aimie . Dlatego też decyzja zostaje zmieniona na BEZ UB!

 

Wszystko zostało potwierdzone u Opiekuna Serwera .

 

 

 

 

 

Na demkach przedstawionych przez admina @FILO nie było dość dowodów na czitowaie gracza . Demko HLTV wyraźnie pokazuje , że gracz Matys był odpalony wczoraj dlatego też decyzja została zmieniona  .

 

 

 

 

 

Demko do wglądu: hltv.1shot1kill.eu/srv23580/HLTV-1504171952-de_dustyaztec.dem.zip

 

 

 

 

 

 

 

Prośba do adminów nagrywajcie dłuższe demka i przedstawiajcie konkretne dowody na czitowanie gracza ,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jedyną szansą na UB jest 100 reklam sieci zrobionych własnoręcznie .

 

 

 

 

 

Więcej na temat odpracowania bana przez reklamy znajdziesz w temacie poniżej:

 

 

 

Jak odpracować bana reklamami sieci : http://multi-head.pl/topic/41446-odpracowanie-kar-na-forum-i-serwerach/

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

Richard

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...