Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> <span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Odwołanie.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: KeymilS

Godzina, data zdarzenia: 19:48

Mapa: Ban dodany prawdopodobnie przez amx bans.

STEAM_ID / IP:

Uzasadnienie:

 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Richard. 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : KeymilS 
[AMXBans] Powod : ' Czekamy na reklamy , za czarne screeny nie dajemy UB ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 46.186.3.49 ' 
[AMXBans] =============================================== 
 
Dostałem UB od adonaia po wyjaśnieniu sprawy z n-tym, więc z jakiej okazji ten ban?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z takiej kolego , że każde takie screeny o ile pamiętam zostały odrzucane i decyzja była BEZ UB! to dlaczego w tym przypadku ma być inaczej ? Nie rozdajemy UB "za znajomości " czekam na Twoje reklamy i wtedy otrzymasz UB .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A z takiej kolego , że każde takie screeny o ile pamiętam zostały odrzucane i decyzja była BEZ UB! to dlaczego w tym przypadku ma być inaczej ? Nie rozdajemy UB "za znajomości " czekam na Twoje reklamy i wtedy otrzymasz UB .

 

 

Ale sprawę wyjaśniełm z n-tym i wyraźnie napisał http://screenshooter.net/101740621/birrybo Morel po chwili dał mi ub, n-ty był h@, a morel jest opiekunem sieci,

 

Jak chcesz to Ci mogę dać screeny z całej mojej rozmowy z n-tym.

 

 

 

Mogłeś sobie darować te słowo "znajomości".

 

 

 

DLA PRZYPOMNIENIA N-TY DZIEŃ, OBECNIE 555_DNI TO BYŁY H@!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale sprawę wyjaśniełm z n-tym i wyraźnie napisał http://screenshooter.net/101740621/birrybo Morel po chwili dał mi ub, n-ty był h@, a morel jest opiekunem sieci,

 

Jak chcesz to Ci mogę dać screeny z całej mojej rozmowy z n-tym.

 

 

 

Mogłeś sobie darować te słowo "znajomości".

 

 

Czarne screeny o ile wiem zawsze były odrzucane , nie wiem dlaczego raptem zostało to zmienione .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czarne screeny o ile wiem zawsze były odrzucane , nie wiem dlaczego raptem zostało to zmienione .

 

 

Powtarzam po raz kolejny, że sprawę wyjaśniłem z n-tym.

 

Nie wiem czemu podważasz ich decyzje bez ich zgody.

 

 

 

Ty dasz UB czy mam czekać na kogoś bardziej  :good: ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie znajomości? Gracz minimalizuje grę, więc jasną rzeczą jest to, że screeny są czarne. Dlaczego nie przejrzeliście dema? Tak traktujecie stałych bywalców? Ile razy już wrzucał ss'y? Admini powinni być karanie ze te bezmyślne szastanie banami. Tymczasem Wy wolicie dać "bez ub" dla świętego spokoju.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To, że ktoś jest z nami od dłuższego czasu i w pewien sposób nabrał od nas zaufania może dać nam do zrozumienia, że mógł jednak się pomylić i zminimalizować cs-a.

 

Dodatkowym argumentem jest to, że poprzednie ss-y miał on czyste. Jednak że za błędy się płaci, więc niebawem wprowadzę nowy kodeks odpracowywania banów, w którym to w zależności od sytuacji gracz będzie zobowiązany do odpracowania swojej kary. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...