Skocz do zawartości
SUNN.

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Sunn

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Sunn

Wiek: 24 lata

Doświadczenie (w byciu adminem): 3-4 lata

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8-9/10 pluginów pisać nie umiem, z edycją też krucho (bo nigdy się tym nie interesowałem) ale konfiguracja serwera, pluginów, wgrywanie itp. mam w małym palcu bo byłem dłuższy czas H@ na innej serwerowni.

Staż w CS-sie: 6-8 lat z przerwami 

Steam / NonSteam: steam STEAM_0:0:729909 http://steamcommunity.com/profiles/76561197961725546

Dlaczego Ty: Miałem admina dość długi okres czasu, teraz dziwnie mi się gra bez tej funkcji. A tak na serio to myślę, że jestem dość dostępny (prócz czasu który w tygodniu spędzam na uczelni), jeśli tylko mam lapka obok to mam steam online do późnych godzin nocnych i mogę wbić na serwer. Przez kilka lat adminowania miałem może 3-4 skargi z czego chyba żadna nie była słuszna, a za frajer nie banuje, Chaos może potwierdzić :P No i poza tym myślę, że pomogę, zawsze będzie jedna osoba więcej żeby ogarnąć czitera czy niesfornych graczy.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: różnie, od 1h do 3-6 nawet, poza tym jak tylko jestem w domu mam steam online, więc mogę wbić na serwer jak jest taka potrzeba.

Kontakt: steam, forum.

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Sunn/80.72.33.52:27480/ brakuje kilku h ale myślę, że to nie będzie problemem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnie, że TAK  ^_^   Wesoły, komunikatywny, potrafi się zachować na serwerze. Sporo zgłasza na u@ ( już nie wspomnę o spamie na steam  <_< ) myślę, że śmiało można dać szansę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...