Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> [RFP] Podanie by Ciara

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: Mam 16 lat ( 17 będzie 8 maja. ) 

 

Staż na forum: 17 godzin i 15 minut. 

 

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Jak na razie posiadam tylko rangę Premium. 

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: Nie potrafię się sam ocenić. Piszecie ze mną na shoubox'ie więc sami powinniście to wiedzieć. 

 

Czas jaki poświęcisz na zaglądanie na forum i FanPage'a: Generalnie zawsze jak jestem na pc to siedzę na fejsie. Więc nie będzie problemu z dodaniem jakiegoś konkursu, postu, ciekawego zadania czy nawet zdjęcia związanego z cs'em. 

 

Jaki dział forum chcesz redagować(zmiany personalne,konkursy, itp.): Tego jeszcze nie wiem.

 

Co nowego wprowadzisz na FanPage'a: Na pewno będzie więcej (y) niż jest aktualnie. Będę dodawał dziennie jakąś zagadkę, śmieszne zdjęcia związane z cs'em. I co jakiś czas będzie jakiś konkurs za zgodą administracji. 

 

Wiem, że podanie nie jest jakieś najlepsze, ale proszę o danie mi szansy żebym mógł się wykazać, Pozdrawiam Ciara.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ludzie nie załamujcie mnie... Śmieszne zdjęcia, żarty.. Czy widzicie jak ten Fanpage juz teraz wygląda z durnymi żartami o teściowej i Czaku Norrisie ? Bez jaj...

 

Jestem na TAK, ale musisz pokazać, że stać Cię na wiele i ulepszać FP do tego stopnia, aż będzie najlepszy w PL!

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak.

 

 

 

**Widać, że się starasz.

 

**Zdania nawet ładnie zbudowane.

 

 

 

*Tylko zamiast tych śmiesznych zdjęć i zagadek to ja bym bardziej pomyślał nad pisaniem czegoś o forum. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem na nie, świeżej osobie na forum dać dostęp do Fanpage? Może niech lepiej pokaże jaki jest aktywny na forum, a nie zajawka MH i FB bo dopiero co wlazł na forum.. Jeśli po pewnym czasie nadal będziesz miał taki zapał, to będę na tak :) 

 

 

 

Czekam tylko na dzień kiedy jakaś całkiem nowa osoba, która ledwo co wbiła na forum i posiada dostęp do FB, zacznie wypisywać śmieci, obrażać innych, dodawać niestosowne zdjęcia (takie rzeczy mogą skutkować zawieszeniem FB) lub reklamować inna sieć. Może pierw lepiej poznać daną osobę.

 

 

 

Zacznij dodawać jakieś recenzje itp. Jeśli dobrze ci to będzie wychodzić, to z FB nie będziesz miał problemu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE:

 

- Za krótko z nami jesteś

 

- Redaktorów FP jest już dosyć dużo, dlatego nie potrzeba na chwilę obecną nowego

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko Redaktora.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.


Pozdrawiamy,
Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...