Skocz do zawartości
.:Take Buty:.

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Perki

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu nie tylko ludzie narzekają, ale ja również jestem ich zdania że niektóre perki są zbyt mocne. Nie chodzi tu o rushera, czy platyny, bo muszą być jakieś mocne perki, ale o bazookera i BGF10000. Zacznijmy od bazooki. 7 sztuk wybuchowej amunicji, dość dobra szybkostrzelność, 55 bazowego dmg + int. Ja grając tym na full incie (100 + 10 z klasy) zabijałem 5-8 osób na 10 w przeciwnym teamie bez użycia jakiejkolwiek innej broni. Nawet bez inty perk jest mocny, bo z łatwością możemy wyskanować wroga. Proponuję ograniczenie amunicji do 3-4, lub znacznie zmniejszyć szybkostrzelność. Wtedy aby ugrać coś tym perkiem trzebaby atakować z głową. Druga sprawa to oczywiście BGF. 3 pociski lecące powolutku przez mapę atakujące z ogromną predkością każdego w pobliżu (nie takie znowu w pobliżu) po jakieś 13 dmg. Ja (220 hp), natykając się na pocisk BGFa ginę zanim jeszcze dobrze do mnie podleci, więc co ma powiedzieć jakiś świeży gracz, ze 100 hp? Nawet jak się schowa, (na co są marne szanse bo po oberwaniu zatrzymujemy się w miejscu) to wystarczy że przeleci sobie obok i albo zostawi jakieś 40 hp i zdradzi pozycję, albo skasuje biedaczka całkiem. Wg. mnie są trzy wyjścia:

A) Zmniejszyć DMG.

B) Zmniejszyć zasięg

C) Zmniejszyć szybkość ataku

Proszę o rozpatrzenie tego wątku i opinię graczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej jestem za, są zbyt mocne i ciężko się gra, gdy ktoś z przeciwnego teamu ma ten perk.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...