Skocz do zawartości
Dragoneq :*

Niesłuszny ban

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Dragon King <#

 

Godzina, data zdarzenia:dziś 23.25

 

Mapa:de_dust2

 

STEAM_ID / IP:STEAM_2:0:905158617

 

Uzasadnienie: Dostałem bana za obrazę. Problem tkwi w tym, że nikogo nie obraziłem, lecz jedynie "podrywałem" pewną "dziewczynę" i adminowi się to nie spodobało. Denerwuje mnie to gdyż nie ja wyzwałem lecz ona i owa "dziewczyna" nie dostała bana, który jej się należał a nie mnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chcę dodac ze dla admina zameq trzeba dodac ostrzezenie w odpowiednim dziale.za banowanie bez dowodów to juz nie pierwszy raz, cs go2 nie ma opiekuna więc nie ma kto mu go dodać a EVO nie odpisuje, więc jak mozesz to lovsonowsky dodaj mu plus jedno ostrzezenie i zapewne drugie bedzie mial za tem temat ;) i sory za spam tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jedyne co mogę zrobić to potwierdzić wersję @@Zamek1g . To nie pierwszy raz kiedy dragon king odzywa się w sposób niekulturalny do użytkownika Nikosia xD :*. Poza tym nie rozumiem tego odwołania skoro został nałożony ban o długości 30min... Sam osobiście dałem kilka ostrzeżen temu użytkownikowi i ban został nałożony w porozumieniu ze mną. Wg mnie Dragon powinien zastosować się zaleceń adminów oraz przestać rzucać słówkami na prośbę gracza Nikosia xD :* . Faktem jest że nikosia nistosownie odpowiadała lecz tylko w stosunku do dragona, lecz to było spowodowane prowokacją gracza Dragon King <#. To na tyle co mogę napisać o całej sytuacji i kolejny raz powtórzę, że nie rozumiem tego odwołania z powodu 30MIN...

 

 

 

 

 

Edit:

 

Dragon nie rozumiem od kiedy za podrywanie uważa sie słowa pt. "Pokaższ mi pusię" itp. Przepraszam za wyrażenia ale poszkodowany gracz Nikosia xD :* może potwierdzić całą sytuację.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

A widziałeś tę sytuację? Obstawiam, że nie, więc dlaczego zbanowałeś?

 

 

Na moją prośbę ;). Poza tym nie mogę uwierzyć że robisz problem z powodu 30min... Jeśli zamek albo ja stracimy adminów to dalej będziesz płakał o to, że są cheaterzy na sewerze...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No a może tej dziewczynie teraz jest smutno nie każda dziewczyna da sobie powiedziec pokaż mi pusie bo gdybyś jej powiedział to na żywo to pewnie byś dostał po twarzy moim zdaniem ban jest słuszny powinno sie karać za kulture na serwerze bo tak każdy mugł by robić co chce ja np nie karam za przeklinanie tylko za obrażanie wydaje mi sie ale to jest obraźliwe słowo i powinien być ban na wiecej niż 30 min pozdrawiam admin lepacki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Macie pewność, że to dziewczyna? A jeżeli chodzi o kulturę (według mnie nie było w tym nic niekulturalnego) to ban powinien być za kulturę anie za obrazę.

 

 

kultura i obraza to to samo... obrażasz czyli jesteś niekulturalny ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak, jeżeli Admin dostaje info to musi to sprawdzić, a nie dawać bana "bo ktoś tak powiedział". To, że ban jest na 30 min, nie zmienia faktu, że sytuację trzeba wyjaśnić.

 

 

 

Odwołanie zamykam, Zamek1g sprawdzaj dokładnie zgłoszenia, a co do Ciebie dragon, jeżeli dziewczyna sobie tego nie życzy to tego nie rób. Proste i logiczne.

 

 

 

Ban minął. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...