Skocz do zawartości
ProLoG

Skarga na ZAKRECONY

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): Od jakiegoś miesiąca.

 

Nick admina/gracza, który zawinił: ZAKRECONY

 

Dowody: Gracze podobno mają ssy wystarczy ich poprosić.Podania które są na tak odrzuca z niewidomych przyczyn.A dziś bo o to chodzi mi w tej skardze w sumie zabiera mi flagi za "liczne skargi" na mnie.Gdzie to cały serwer w prost mnie uwielbia.Zakrecony jest zbyt łatwowierny i zbyt czesto wiezy bez zadnynh podstaw na same słowo.Dla mnie takie zachowane opiekuna nie powinno mieć miejsca,on nie moze miec uprzedzeń do nowych graczy.Chyb że czegoś nie rozumiem i to serio zależy od jego widzi misie kto dzis jest a kto jutro będzie administratorem.Czyli ta jak napisalem,nie ma żadnych dowodów a zabral admina nawet bez ostrzegania gdzie podobno każdy ma jakis swoj limit o tutaj:http://multi-head.pl/index.php/topic/24805-ostrzeżenia-dla-adminów-oraz-aktywność/.Jak jak widać mam tylko lekko poprawiać kulturke do czego sam moge sie przyznać,jak każdemu administratorowi,kiedyś bluzga pada.Wydaje mi sie ze jestem zbyt wymagający i dlatego chce sie mnie pozbyć.Gdy ktos prosi go na serwer do ogarnecia ct,on odpisuje ze nie ma czasu bo gra w GO.(Taki skargi dostawałem też od innych)I tak właśnie jest caaały dzień a serwer jak stal tak stoi.Błędy były i błędy są.0 postępu po za zgromadzeniem pluginow i wrzuceniem ich na ftp. Bardziej już ten HAven zasłużył na range Opiekuna,chłopak duzo potrafi i brdzo sie angażował w serwer.Nadal nie chce aby on tracil opiekuna ale żądam zwrotu rangi i jakieś grube ostrzeżenie bo to nie pierwsza skarga i mam nadzieje nie będzie olana jak wszystkie poprzednie moje jak iinnych graczy JB!Kiedyś była tutaj zabawa teraz to jakby jakaś rywalizacja o miejsce,totalnie tego nierozumieniem.Gdzie współpraca i zabawa? Zastanawiam sie tylko czemu każdy go tak broni,płaci tym wyżej postawionym? Nie sądzę to było by chore.Ale tylko to mi przychodzi do głowy..Zapomnialem dodać że koles niema za grosz dystasu do siebie.I Gdy on cisni adminow to jestfajnie i super,alegdy ktos aczyna cisnać go to jest wielki pan i wladca jeb ban!Ni raz to zauwżyłem,wchodzi na serwer i stwarza niepotrzebne komplikacje.Przerywa zabawy i przenosi CT w trakcie "tak se o" przez co jest czesto bunt.Wymieniania jest ze tak powiem w penis!A każdy robi sobie z tego jaja i mowi to ekchem cytuje "Ewidentna próba usunięcia opiekuna" XDDD

 

I najgorsze jest to jak on sie śmieje ze mnie ze mam se skarge składać,tak jak by mial jakis immunitet..Wszystkie dowody a niego są usuwane lub olewane,uznawane ze mało ważne itd.Gracze są zagłuszani zamknięciem tematów,każdy zamyka im pyski!A dziś on mi wypomniał jakiś tam ss jak skarżyłem sie do kagi co to jego podania jak pisałem wcześniej miał na tak on sobie odrzucił "bo tak".Bezprawie to najsłabiej  powiedziane.I to nie tylko JA widzę że zakrecony jest pod kloszem.PROSZE PANIE AQUAX O WYJAŚNIENIE W KOŃCU TEGO CAŁEGO CYRKU..I jeśli moge prosic aby ktoś zadbał zeby każdy gracz zdążył sie w razie czego wypowiedzieć bo często te skargi lądują po godzinie w koszu..Pozdrawiam ProLoG.

 

Świadkowie: Większość administracji jak i graczy JB..

 

Uzasadnienie:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę że jak narazie ten ss wystarczy: postawa jego w stosunku do mnie

 

Wiele osób potwierdzi jaką Kulture masz na serwerze: ciągłe bluzgii i wgl + wiele skarg na ciebe, sam odwalasz a później się dziwisz że admina tracisz, chyba nie myślisz że mógłbym cię dalej trzymać?

 

Ale jeżeli wszyscy tego chcecie to zrezygnuje z opiekuna i odejdę z sieci

 

jz8lanf.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To było dziś,wiec juz admina nie miałem.CZyli utrata rangi za nic.Fakt poniosło mnie ale takie są fakty robisz co chcesz człowieku! Polecam na hltv obejrzeć całą rozmowe ;) Czyli nadal nie przedstawiłeś nawet jednego dowodu.Zaproś kogoś do tematu niech powie o mnie zle zdanie :)

 

 

Ps.ZAKRECONY ja nie zmierzam do twojejdegradacji specjalnie..Bo tak wnioskuje z tego tekstku "Ale jeżeli wszyscy tego chcecie to zrezygnuje z opiekuna i odejdę z sieci" Zostan nadal tym op Ale badz sobą ne daj siemanipulowac miej swoją lgowe !!!

 

 

 

Tsa jescze mnie zwarnujcie.. xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra to teraz Ja. 

 

Co do admina to straciłeś go za kulture. Sam wiele razy spamiłem na Y@@. Dobrze o tym wiesz. Zakrecony ma prawo zaakceptować admoina bez konsultacji z resztą adminów. Ma również prawo zabrać admiina za niewywiącywanie się z obowiązków. koniec kropka nie ma o czym mówić. Dawał ci upomniania na stam czy gdzieś tam ale w końcu miarka się przebrała. Moje stanowisko jest jasne i klarowne. Prolog słusznie stracił admina ale nie dyskryminuje Cię to z podjęcia walki o 2 za poprawą kultury. Zakrecony ma prawo dawac zabierac admina bez zadnego wytlumaczenia dla osoby ktora ta range straciła (chyba jest to ktoś z kolorowych :)

 

Dzięki i sory za ortografie jak boli w oczy to je zamknij :P

 

 

 

Korki juz zalatwione xD

 

 

 

Pozdrawiam SeeQ

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Totalny brak kultury, nie potrafisz się kompletnie zachować nie było mapy na której byś nie klnął bez żadnego powodu, rozumiem może się wymsknąć, ale Ty robiłeś to nagminnie i Tym zyskałeś sobie szacunek "dzieciarni" więc dlatego cały serwer "wprost Cie uwielbia" . Kolejne sytuacja, gdy dałem na ciebie ostatnio skargę do Zakręconego miałeś później do mnie spiny, że jestem donosicielem i mam już pograne na serwerze oraz robiłeś na mnie celowe FK.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...