Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie o posadę administratora na serwerze CoD 200#2.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: Kenobi.

 

Wiek: 16

 

Doświadczenie (w byciu administratorem): Około roku temu byłem adminem na surf mod'zie przez okres 3 miesięcy. Następnie przeżuciłem sie na cod moda, a tam administratorem byłem przez ponad 1,5 miesiąca.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Jeżeli chodzi o pisanie pluginów to niestety jeszcze nie posiadam tej umiejętności, dopiero niedawno zacząłem zgłebiać wiedze w tym zakresie. Niestety jeżeli chodzi o naukę języków programowania to jestem największym leniem :P . Inna sprawa to komendy administratora itd. z tym nie mam kompletnie problemów. ( biorąc wszystko pod uwagę - 6/10 )

 

Staż w CS-sie: Zacząłem grać w cs-a będąc w piątej klasie szkoły podstawowej, moja przygoda z tą grą to ponad 5 lat.Ze steamem około 3 lat.

 

Steam / Non-Steam: Oczywiście, posiadam.

 

Dlaczego Ty?: Bycie administratorem i pełnienie jego funkcji to dla mnie sama przyjemność i zabawa, którą z kolei traktuje poważnie i z rozsądkiem. Na serwerze wciąż brakuje w miare stałej obecności choć jednego administratora; ciągłe reklamy i cheaterzy to główny problem, chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku i ładu.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na cs-a: Trudno jest mi się określić w tym podpunkcie, myśle ze tygodniowa średnia czasu poświęconego na cs-a to około 1,5 godziny dziennie. Zdażają sie dni że gram po 3-4 godziny, a zdażają sie takie, że nie gram wcale.

 

Kontakt: Steam, facebook, skype ( nie chcę publicznie udostępniać tych danych, jeżeli jest to potrzebne mogę wysłać co należy na pv).

 

Link do GM: Przepraszam piszę z telefonu, który z jakiegoś powodu nie ładuje GM'a , nie mam w tej chwili dostę pu do komputera. Postaram sie to uzupełnić jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinki gry trzeba poprawic, musi byc minimum 7godzin tygodniowo. Na admina nadawałbys się, zglasza na u@, Mily, pomocny, z poczuciem humoru. A godzinki to chyba wiecej;) dosc czesto Cie widze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...