Skocz do zawartości
.:Take Buty:.

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Powrót? Podejście nr. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Akinari Kamisaka

 

Wiek: 14, za 2 miesiące 15

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Tak, byłem tu administratorem ok. miesiąca

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6, ogarniam amxmod menu

 

Staż w CS-sie: 2-3 lata, na serwerze ok. 1,5 roku

 

Steam / NonSteam: NS

 

Dlaczego Ty: Po pierwsze na serwerze jast mało administracji, więc wielu graczy łamie regulamin (przyznaję sam też tak czasem robiłem xD ). Po drugie byłem już tu administratorem i uważam że dobrze spełniałem swoją rolę. No i jestem też dostępny rano (6:30-7:20).

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: czasami godzinę, a czasami 4 zależy od ilości nauki na dany dzień, ale gram codziennie

 

Kontakt: Steam Take Buty, oraz email [email protected]

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametrack...2.34.124:27034/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie. Zwracalem Ci uwagę na używanie /ks przed 10sekundami, tłumaczyłeś się, że jak byłeś adminem to tego nie było w regulaminie. Druga sprawa to steam i wiek

 

EDIT: Zachowanie adekwatne do wieku. Malo sie udziela a jak sie juz udziela to z jakas glupia odzywka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja wychodzę natomiast z założenia, ze każdego można "wyrobić". Admina już miał, więc wie, do czego to zobowiązuje, wie że takie zachowania nie wchodzą w grę i musi się od nowa przyzwyczaić do obowiązujących norm. Nie ma się co oszukiwać z adminami nie mamy za kolorowo, więc każda pomocna dłoń się przyda. Gra często, do tego zawsze starał się i stara pomagać we wszystkich sprawach związanych serwerem. Ja daje mu szansę, Wy pomożecie mu wrócić na dobrą drogę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...