Skocz do zawartości
happy

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> propozycja rozgrzewka

Rekomendowane odpowiedzi

witam .

 

Nie wiem jak uważacie ja jako z punktu gracza chciałybym spytać o wprowadzenie rundy rozgrzewkowej . Trwała ona by krotko bo zaledwie 30 sekund ale by ułatwiła gracza co wchodzą później na serw ustawić się dobrze i dostosować do Gry . Nie raz jest sytuacja że wchodzimy te 20 sekund później i od razu giniemy bo ktoś zraszował i przez to traci sie smak rozgrywki zaczynającej  mapy . taka krotka rozgrzewka aby gracze zostali wprowadzeni . 

 

 

 

co wy na to ? :) prosilbym o szczere opinie :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Rozgrzewka jest fajnym dodatkiem na serwerze gdzie grywana jest więcej niż jedna mapa, a tutaj jest dust2 który chyba każdy zna na wylot. Zbędny dodatek według mnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No No:) Rozgrzewka to dobry pomysł. 30/45 sec+ losowa broń i respawn :acute: Zawsze lubiłem takie dodatki na serwerach, chociaż jak dla mnie bardziej takie coś pasuje na innych typach serwera. DD2 każdy zna więc w sumie nie potrzebne - choć może fajnie umilić grę. Jestem za, bo lubię takie rzeczy  :spiteful:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Rozgrzewka jest fajnym dodatkiem na serwerze gdzie grywana jest więcej niż jedna mapa, a tutaj jest dust2 który chyba każdy zna na wylot. Zbędny dodatek według mnie.

 

 

Popieram w tym wypadku wypowiedź @Jagermeister, a zarazem odrzucam propozycję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...