Skocz do zawartości
NumberOne

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Menu z nożami?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój znajomy zrobił bardzo ciekawy dodatek na serwer, a mianowicie wybór noży, w dodatku dających określone umiejętności.

 

 

 

67612358184328691393.jpg

 

 

 

Noże premium będą przypisane do VIPA. Co myślicie o takiej propozycji? Oczywiście wszystko będzie zbalansowane i nie będzie to jakoś bardzo OP, a za to będzie urozmaicało grę :) Czekam na wasze zdanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


według mnie nie za bardzo pasuje to na COD'a i za dużo tych mocy będzie, Flip Knife, perk na szybkość i jestem niepokonany :D

 

EDIT: Chyba ze zbilansowanie tego będzie na tyle dobre, że nie będzie wielkiej różnicy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja myślę że pomysł bardzo ciekawy, z tym że noże powinny coś dawać, a coś odbierać, np. butterfly nie słychać kroków, ale zabiera 15 kondychy, lub karambit regeneracja życia, ale -20 na start. Przeprowadziłbym też ankietę jaki nóż co dodaje, żeby nie było płaczów "a ten nóż zbyt OP". No i przydałby się "zwykły nóż" który nic nie daje, i nic nie odbiera. Przy okazji, mam skiny noży z CS:GO i myślę że nadadzą się do tego moda, skiny nie jakieś z d**y, ale naprawdę ładnie i porządnie wykonane: http://cs.gamebanana.com/skins/138652

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...