Skocz do zawartości
[MULTI-HEAD] NOWY SERWER PAINTBALL ×
[COD 400] EDYCJA KLASYCZNA 1.10 - Koniecznie sprawdź! ×

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanko


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: HuBe

Wiek: 18

Doświadczenie (w byciu adminem): Bylem na kilku codach adminem i miałem również swój 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

Staż w CS-sie: 3 lata z przerwami

Steam / NonSteam: NS

Dlaczego Ty: Chciałbym pomoc administracji w jak najlepszym rozwoju serwera, i tez w tępieniu botów które występują bardzo często na tym serwerze. Mam kilka dobrych pomysłów które można by dodać do serwera 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3/4h

Kontakt: gg/forum/cs

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/HuBe/80.72.40.110:27027/

_______________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Jestem na Nie.

 

 

Powody:

 

-GameTracker, Zobacz ile przegrałeś minut w tygodniu...

 

-Nie znam Cie jak pewnie i reszta ekipy nowej, Masz 5000 minut przegrane ale nie widzę byś wgl uczęszczał na serwerze, Nwm czy wziąłeś komuś konto czy coś ale nie widzę tego póki co.

 

-Jeśli masz pomysły to możesz je składać nie mając admina, możesz pokazać się z dobrej strony, pomagać, udzielać się i poznać przede wszystkim aktualną ekipę

 

-Konto pod Podanie...

 

 

Zmień się i pokaż na co Cię stać, W podaniu mogłeś napisać ,że masz głowę pełną pomysłów ale to mogą być tylko puste słowa

 

Pokaż na co Cie stać.

 

 

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: Konto pod podanie + twój gt mówi wszystko. Popraw aktywność i spróbuj ponownie za 14 dni.



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...