Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Banowanie graczy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Proponuje wprowadzić jakiś ogaranięcie w tych sprawach.

 

Wchodzi admin strzela 5x SS. i po sprawie.  < Zalosne...

 

Ilu z tych ss sie potwierdza? Bardzo malo...

 

Szczegolnie jest to denerwujace jak strzelaja dla graczy steam po 4-5k godzin przegranych...

 

Ludzie opamietajcie sie. Od czego jest demko?

 

Rozumiem graczy non-steam mozna sie bawic w SS.

 

Z pozdrowieniami dla ogarnietych :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem jak byś wstawił te ssy, złapał cie admin na haxach ( wielce steamowiec z tysiącami godzin przegranych ) i teraz zaczynasz płacz na forum. Nie moja wina ze masz burdel w folderze z cs'em i nie usuwasz ss'ów wrzucił byś je i max 10 min masz ub ?

 

 

 

Nie obchodzi mnie to ile masz steama i czy wgl go masz obchodzi mnie to jak grasz, miałeś dobre info ale nie bylem do końca pewny wiec zrobiłem ss'y.

 

Zapewne jak bym nagrał demko i dał bana bez ss'ów to przyleciał byś tutaj "Admin banuje za wh, a nawet ss'ów mi nie zrobił "

 

 

Skoro jesteś taki "Ogarnięty" to znajdź ss'y które ci zrobiłem ( data modyfikacji 20.03.2015 godz 00:16 ) i wrzuć je na forum

 

 

 

I masz racje rzadko kiedy ktoś wrzuca ss'y na którym widać wh, większość kombinuje tak jak ty :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin zawsze ma prawo do zrobienia ss'ów gdy tylko dany gracz wyda mu się podejrzany. Tym którym ss'y zrobiono wstawiają bez najmniejszego problemu, dlaczego? Bo grają czysto i nie mają nic sobie do zarzucenia, niestety są też tacy którzy piszą tematy bo coś kręcą. Zrobiono Ci ss'y? Masz odpowiedni dział, masz poradnik który pomoże Ci w szukaniu tych ss'ów, grasz czysto? To wstawiasz ss'y.

 

 

 

Tyle w temacie.

 

 

 

/cl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...