Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> Prośba o UB. Odwołanie od bana, perm.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick: Rafal.22

 

Data, czas: 2015-03-15, 23:00

 

Mapa: de_inferno

 

SID/IP: STEAM_0:0:1077699/95.178.8.36

 

Serwer: MULTIHEAD FFA

 

 

 

Witam

 

 

 

Nawet miałem niezłe wyniki na de_inferno i pod koniec mapy admin dał mi perma bez żadnych ssów. Nie wiem czy podjął taką decyzję pod wpływem innych graczy bo pod koniec pisali niektórzy w stylu "wiedziałem, że ma" czy coś takiego, ale panie adminie pomyliłeś się. Nie mam żadnych czitów. Na każdej mapie osobiście robię sobie demka, dlatego wrzucam je jako dowód mojej niewinności. Mam nadzieję, że sprawa zostanie rozpatrzona pozytywnie.

 

 

 

Demko:

 

http://www41.zippyshare.com/v/bzJt66ia/file.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Admin ma na przedstawienie dowodów 24 godziny, w przeciwnym razie otrzyma ostrzeżenie w odpowiednim dziale, a gracz dostanie unbana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

I po ostatniej akcji stwierdzono, że mam wh? Fakt ktoś zielony oglądając to od razu może stwierdzić, patrzył się w jeden punkt i na demku wszystko widać (demku adminowskim), ale nie przyszło wam do głowy, że zostało w tej rundzie 3 graczy w TT i patrząc na radar (rozstawienie graczy CT) oni się musieli znajdować blisko swojego respa. Takie sytuacje dla mnie są instynktowne i nie sądziłem, że od razu dasz mi perma.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...