Skocz do zawartości
Ganja Mafia1992

propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie propozycję by wgrać 2 pluginy. Jeden z nich to vip, który jest na większości serwerach, a jest to również zbiórka na reklamę serwera.Drugi plugin to mała mapa. Polega to, gdy na serwerze gra malo ludzi na serwerze i po wpisaniu przez wszystkich graczy mala mapa. Do wyboru będą małe mapy, na którym będą mogli wybracz gracze na jakiej mapie chcą zagrać. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

VIPa nigdy na FFA nie było i najprawdopodobniej nie będzie. Co do mapy, to wgrane są małe mapy, które admin może zmienić przy niskiej liczbie graczy. Jedyny minus tego jest taki, że nie zawsze jest admin na serwerze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat vipa był już poruszany kilkakrotnie, jednak został on odrzucany. FFA jest jedynym czystym serwerem na sieci , bez zadnych dodatkowych , granatów hp i ma on przez to swój urok :) więc nie zmieniajmy tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Małe mapy owszem są, ale tylko awp, nie ma aimów. aim_ak_colt i już będzie z rana pograć rozruszać serwer, albo na dobranoc. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za admina trzeba zapłacić, raczej lepiej by było mieć tego vipa na FFA a nie na jakimś innym serwerze.

 

Nic się nie zmieni oprócz tego że będziesz mieć

 

wszystkie granaty + kamizelka na start

 

700$ za zabicie

 

15hp za zabicie

 

20hp za hs 

 

1000$ za rozbrojenie/podłożenie paki 

 

i napis vip w tabeli chociaż ja bym zaproponowała kolorek na say (zrzynam przykładowo z ofert na innych serwerach ^^)

 

Ludzie nie bójcie się tego vipa :) 

 

Przemyślcie to jeszcze raz, może warto spróbować :P

 

aim_mapy miały być dawno dawno za lasami za górami wgrane ;d

 

tak jak plugin listen admin nie działa... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie może być vip, byleby nie bylo do wyboru broni na początku rundy. Btw przypominam o interp, rate, listen admin jak wyżej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


vip na serverze trochę kapa, małe mapy są i wbrew temu co wszyscy tu piszą to jest jedna aim mapa, wystarczy przejrzeć amxmodmenu :). Co prawda przydałoby się ich więcej. Jak dla mnie to najważniejszymi pluginami jak do tej pory to jest wymuszanie interpu i rate, bo odkąd mam tu admina i napisałam o tym to nic się nie zmieniło.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

vip to totalna glupota :D chyba kazdy powinien zaczynać od tego samego w 1 rundzie, prosze Was :D

 

 

Vip działa od drugiej rundy, bo w pierwszej ludzie by kupowali mp5, ale to dopiero od drugiej, więc dopiero by fulla mieli akurat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale daje też hp za HS i więcej kasy, co dla mnie jest bezsesnu bo gracze z VIP mają wtedy przewage nad graczam bez VIP'A

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Vip działa od drugiej rundy, bo w pierwszej ludzie by kupowali mp5, ale to dopiero od drugiej, więc dopiero by fulla mieli akurat.

 

 

dokładnie, jak vip zginie od razu to też fulla grać nie będzie ^^ 

 

 

 

 

 

Fakt hp za zabicie i hs to przesada ale możne być 120 hp na start 

 

A co do kasy to raczej będzie mógł pomóc swojej drużynie kupując jej broń :P np

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie na ffa VIP powinien być tańszy niż wszędzie a jedyne co by miał to zarezerwowane np 2 sloty. Bo dawanie dodatkowej kasy itd jest bez sensu:)

 

 

 

I później takie nobki jak wdz by kosili bo by mieli więcej kabony i hp;P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...