Skocz do zawartości
Dembo

Po prostu Cześć wszystkim!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zebranych na forum oraz tych co przeglądają je nie mając konta ! :)

 

Jak większość was już wie, nazywam się Patryk, mam 17 lat i pochodzę z Miasta meneli jak to powiedział sam Linda ( Łódź ) 

 

Na co dzień interesuję się muzyką, bitami, tekstem. Jest to coś co pochłania mnie całego. Mam w planach nagrać kilka swoich kawałków, 

 

w po dobie do mojego ziomka Borysa ( Bedoes ) Jeżeli chcecie posłuchać jego nutek zapraszam -

 

Przed muzyką interesowałem a raczej było pasją gotowanie, załatwiłem sobie praktyki w pewniej znanej w Łodzi knajpce. 

 

Wszytko było super, zajawka niezła muszę wam powiedzieć aż do czasu gdy nie udałem się do roboty i kazali nam obierać ziemniaki, 

 

po prostu wyszedłem stamtąd po 10 minutach i do dziś nie wróciłem. :D

 

Co do mnie to jestem miłą, szczerą, zabawną, czułą osobą lecz jak każdy mam swoje humorki i potrafię być naprawdę najgorszy, ale to rzadko co

 

Myślę, że wystarczy pisania więcej o mnie bo zaraz książkę napiszę a i tak większość z was napiszę tylko siemka nie czytając tego co napisałem. 

 

Z tego oto miejsca chciałbym pozdrowić bardzo serdecznie piękną modeleczę - Danke :*

 

Jest to dziewczyna którą znam już jakoś z rok i myślę, że przepadamy za sobą, co nie Madzia? :)

 

Łapcie tutaj luźne zdjęcie ode mnie byście wiedzieli kim jest ten koleś co chowa się pod nickiem " Dembonafide " 

 

 

 

 

 

27197141840102150107.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...