Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Bojar


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Odwołanie od bana (z zasady, bo ban 5 minutowy to nic), ale bardziej po to, żeby zauważyć, że zostałem nieslusznie skazany :P

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Banned by Admin: That Venix

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.LosT-CorporatioN.com

 

[AMXBans] Reason: ' MIny w przejsciu.'

 

[AMXBans] Duration: '5 minutes'

 

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:42546179'

 

[AMXBans] Your IP: '83.24.33.195'

 

[AMXBans] ===============================================

 

 

 

Chciałbym zauważyć, że według 9 punktu regulaminu nie ma nic o stawianiu min "w przejsciach"(waskich korytarzach) , czyli w miejscach w ktorych nie da sie tych min ominac.

 

9. Miny, Pułapki, Dynamity itp. - nie stawiamy w miejscach takich jak: okienka, drabinki, na pace, w wentylacji i pod wyjściami z wentylacji , na schodach i w bliskiej odległości, na BS, przy hostach, na drzwiach które blokują otworzenie ich/przejście przez nie. (kick, ban 5min - 30min)

 

Popularna jest też pewną zasada "co nie jest zabronione, to jest dozowlone", więc uwazam, że mój ban był niesłuszny.

 

 

 

Dziękuję Bojar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Kolejny ban... Tym razem nieuzasadniony w ógole (prosze o wyjaśnienie szczegółowe)

 

 

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Banned by Admin: That Venix

 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.LosT-CorporatioN.com

 

[AMXBans] Reason: ' Miny niedozwolone'

 

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

 

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:42546179'

 

[AMXBans] Your IP: '83.24.33.195'

 

[AMXBans] ===============================================

 

 

 

 

 

1) Co to znaczy "Miny Niedozwolone"?

 

2)Zagrałem jedną rundę i położyłem miny na de_rats lodowką pod respem ct (w wąskich przejsciach). Tak wiem nie dało się przeskoczyć, ale..... TO NIE JEST ŁAMANIE REGULAMINU(Jak wół jest napisane co można, a co nie)....

 

3)Uprzykrzam innym graczom grę... Możliwe, ale według mnie bardziej uprzykrzające są niektóre klasy vip czy premium (ktore potrafia nie wiadomo co, ale ja nie płaczę z tego powodu) czy perki takie jak 1/2 zawodowy rusher...

 

4) Mozliwe, ze ja czegos nie rozumiem w regulaminie, ale w takim razie proszę mnie uświadomić, bo przeczytałem go 5 raz i nie widzę nic o minach, których nie mozna ominąc w przejsciach czy o "minach niedozwolonych".

 

 

 

 

Uprzejmie proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Masz tutaj już odpwoiedź w tym co napisałeś .

 

 

 

2)Zagrałem jedną rundę i położyłem miny na de_rats lodowką pod respem ct (w wąskich przejsciach). Tak wiem nie dało się przeskoczyć, ale.....

 

 

 

 

Nie dało się przeskoczyć to znaczy , że mina została podłożona w miejscu niedozwolonym . Musisz tak kłaść miny aby dało się je przeskoczyć lub obiec . Jeżeli nie wiesz dokładnie gdzie możesz kłaść miny to podpytaj admina na serwerze on CI powie co i jak .

 

 

 

 

 

Co do bana jak najbardziej słuszny .

 

 

 

 

 

 

 

/Close

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...