Skocz do zawartości
Gość

Stev

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

Zacznę od tego że jestem z podkarpacia, lat mam szesnaście i nazywam się Mateusz.  Związku z zbliżającymi się wyborami na prezydenta mogę dodać że jestem za Korwinem, nie będę rozszerzał tego tematu gdyż pewnie znajdą się na forum osoby które są za jakimś innym kandydatem, inną partią i może dojść do długiej wymiany zdań a temat ten nie do tego. Jeżeli chodzi o mój charakter.. osobowość, nie wiem jak to się nazywa no to nie chowam się z papierosem po kątach by matka nie zauważyła, nie trawię tego i nie trawię alkoholu, piwa i wódki konkretniej.  Nie wiem jak to można pić. Rozumiem wino.. w niedziele na przykład z goścmi ale takie upijanie się do jak to mówią "zgonu" gdzieś na jakimś zadupiu mnie irytuję. Czego słucham? Wszystkiego oprócz hip hopu po trochu.. hip hopu i tego rapu nie mogę słuchać bo przypominają mi się szkolne korytarze zapełnione gimbusami podniecającymi się czymś czego na oczy nie widzieli.. mowa oczywiście o marihuanie. W counter strike gram od 8 lat bodajże. Oczywiście odstawiałem go nie raz i nie na tydzień czasu a na znacznie dłużej. Wracam po półrocznej, rocznej przerwie. Dużo przesiadywałem na scenie role play... na serwerach GTA, na przykład na devgamingu. I to by było chyba na tyle.. jeżeli macie jakieś pytania no to śmiało pod spodem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Żeś roozpisał się

 

witaj wbij kieeedyś na JB :>

 

 

 

 

Nie gustuje w tym gatunku czy czymś ale być może kiedyś tam wpadnę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

siemka ;) zapraszam na DD2/INF

 

 

 

 

Przeoczyłem.. a żebyś wiedział że podbiję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...