Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Problem.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam jest taki problem, że serwer dosyć często się DDOSuje, jak by można było coś z tym zrobić to bardzo dziękuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

problem dalej występuje, chociaż mniej ale się zdarzają, proszę popracować jeszcze nad nim troszkę :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi o częste crashe i lagi to znam przyczynę i wiem, że tego nie da się wyeliminować. To nie są ddosy, tylko po prostu obciążenia nie wyciąga maszyna. Czemu? Już tłumaczę.

 

 

Za czasów, gdy grałem na 500k, jakieś pół roku temu byłem tam adminem było dokładnie to samo. Problem tkwi w tym, że jest to serwer 500 000 lvl. Maszyna dostaje taką masę danych, że nie wyciąga - mnóstwo lvl na sekundę, to samo ze statami, obrażeniami itp. wszystko obraca się w przedziale tak dużych liczb, ze po prostu serwer nie wytrzymuje i pada. Nie da się tego wyeliminować i inny sposób niż zmienić paczkę.

 

 

Może się mylę, może problem tkwi w czymś innym, ale wiem, że to ciąży na tym serwerze od dawna i nie ma jak się tego pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jeśli chodzi o częste crashe i lagi to znam przyczynę i wiem, że tego nie da się wyeliminować. To nie są ddosy, tylko po prostu obciążenia nie wyciąga maszyna. Czemu? Już tłumaczę.

 

 

Za czasów, gdy grałem na 500k, jakieś pół roku temu byłem tam adminem było dokładnie to samo. Problem tkwi w tym, że jest to serwer 500 000 lvl. Maszyna dostaje taką masę danych, że nie wyciąga - mnóstwo lvl na sekundę, to samo ze statami, obrażeniami itp. wszystko obraca się w przedziale tak dużych liczb, ze po prostu serwer nie wytrzymuje i pada. Nie da się tego wyeliminować i inny sposób niż zmienić paczkę.

 

 

Może się mylę, może problem tkwi w czymś innym, ale wiem, że to ciąży na tym serwerze od dawna i nie ma jak się tego pozbyć.

 

 

Bardzo ładnie, zwięźle, na temat i w miarę krótko napisane.

 

 

 

 

 

Moim zdaniem też problem tkwi w tym, że jest to serwer 500K LVL (jedyny taki w Polsce).

 

Niestety też z tego, co wiem to tego problemu naprawić się nie będzie dało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

To trudno, jakąś damy rade.

 

 

 

można już chyba w sumie zamknąć bo wszystko wyjaśnione

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest wiele sposobów na minimalizowanie obciążeń. Obowiązkowe codzienne czyszczenie logów, wyeliminowanie wszystkich błędów pluginów, usunięcie zbędnych plików z ftp i chyba najważniejsze - zostawienie najważniejszych klas i perków (tych jest pewnie od groma). COD MOD'y wymagają stałej kontroli, wystarczy kilka dni bez opieki i wszystko się sypie. W miarę wolnego czasu służę pomocą i możecie śmiało się zgłaszać. Na wszystkie problemy można znaleźć rozwiązanie, potrzeba tylko do tego chęci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Logi wyczyszczone - były tylko z 7 dni wstecz.

 

2. Wyłączone klasy, perki, pluginy usunięte.

 

3. Bugujące pluginy naprawione/wyłączone.

 

 

Czekam na listę klas. Ograniczę ich liczbę, podobnie z perkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Systemu premium nie będę zmieniał - bo jest tego dużo i trzeba by było jeszcze w sklepie popracować wtedy. Dostałem propozycję co do /ks'a, niestety nie da się tego częściowo wyłączyć - albo jest cały, albo go nie ma w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Czekam na listę klas. Ograniczę ich liczbę, podobnie z perkami.

 

 

Listę klas i perków podesłałam @NumberOne.

 

 

 

Moim zdaniem - zostawić wszystkie klasy z SuperPremium/ Elitarne/ SuperElitarne. Są po prostu fantastyczne, nie opisze jak bardzo, aż przyjemnie jest nimi grać.

 

 

 

 

 

Co do /ks ... Bardzo dziwnie się gra po włączeniu całego... Jest tego zdecydowanie za dużo...

 

Więc może lepiej go wyłączyć całkowicie, a tym bardziej, że ponoć ...

 

 

 

 

Nie działa teraz /ks poniewaz z Predatora bije 95..

 

 

?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


/ks przy tym serwerze nie ma sensu, ze względu na to, że zbyt dużo się dzieje i zanim zdążycie go użyć zabiją Was 3 razy.

 

 

Profilaktycznie go wyłączę. Powiecie mi, jak będzie wyglądała rozgrywka - czy graczom to pasuje czy nie.

 

 

A co jego innego działania - przerobiony pod Wasz serwer /ks wywalał za dużo błędów i zastąpiłem go standardowym - nie ustawionym pod ten serwer. W tym pewnie tkwi przyczyna. Wyłączę go. Zobaczymy. Jeśli nie to się go z edytuje tak jak poprzednio tylko, żeby nie wywalał błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

ludzie chcieliby aby bylo takie /ks jak wczesniej, czyli SG,Predator,AirStrike i EMP i aby zadawalo sie tyle dmg co kiedyś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prosiłbym dokładnie:

 

SG - na strzał

 

AIR STRIKE - z upadku jednej salwy granatów - jest ich w końcu kilka

 

PREDATOR -też dokładnie.

 

 

Na serwer już jest wgrana wersja działająca. Muszę tylko poprawić DMG ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

sg - po 2k 

 

predator - 1mln

 

airstrike - 1mln, jest ich kilka i kazdy spadek bomb zadaje 1mln dla kazdego gracza ktorego trafi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...