Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Codzienny restart TOP15

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam,

 

pewnie nie jedna osoba zauważyła, że TOP15 resetuje się wręcz codziennie i pewnie dla niektórych graczy którzy chcieliby walczyć o jakąś pozycje jest to uporczywe. Czy da radę to jakoś naprawić ? ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Po co ci? Ważne żeby lagi byle mniejsze... Poresztą byleś kiedyś w tej topce że się tak upominasz? Bo nie wydaje mi się żebyś tam był ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie pisałem wcale tego po to, że ja chcę być w topce czy też w niej kiedyś byłem. Pisałem o graczach którzy chcieliby o nią powalczyć. Nie zależy mi na tym, lecz widziałem, że dużo ludzi irytuje to dlatego zapytałem o co chodzi z tym restartowaniem. Jeśli idzie to na korzyść serwera i zmniejsza takowe lagi to nie mam problemu z tym, że top się restartuje codziennie, więc zluzuj trochę.  :spiteful:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

na DD2/INF tak samo jest :) jest cos po prostu w confingu porobione bo mialam to samo u siebie dawniej na sieci ;) i ktos musi to zrobic bo to jest masakra ,co chwile spam na forum ze topka sie resetuje i takie tam pierdoly

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak jak napisałem, dla niektórych graczy jest to ważna rzecz dlatego się tak o to ubiegają. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sprawa wyjaśniona. Mam nadzieję, że dość szybko zostanie to naprawione i nie będzie nie potrzebnych pytań. Prosiłbym kogoś z moderatorów o zamknięcie tematu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...