Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> ban za obraze jak nikogo nie obrażałem


Gość Guest

Rekomendowane odpowiedzi

nick:pan panuw pl                                                                       godz     min               sekund

 

godziny dokładnie nie znam ale zostało mi tyle Pozostalo ci 23 ora , 43 perc es 32 masodperc bana.

 

mapa:de_dust2

 

steam id:STEAM_0 : 1 : 53124385

 

a uzasadniac chyba się nie musze ale chce odwołanie bana

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Po pierwsze jest to dziecko... Ale mniejsza o to, powtarzane mu było wielokrotnie że mikro jest od 16 lat. Dostał odemnie za to już ze 2-3 bany. Po czym wrócił po jakimś czasie, i znowu używał mikro. Dostał kicka, po czym wrócił na server i zaczął wyzywać mnie od śmieci itp. Także nie pozostało mi nic innego jak dać mu bana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

 

Po pierwsze jest to dziecko... Ale mniejsza o to, powtarzane mu było wielokrotnie że mikro jest od 16 lat. Dostał odemnie za to już ze 2-3 bany. Po czym wrócił po jakimś czasie, i znowu używał mikro. Dostał kicka, po czym wrócił na server i zaczął wyzywać mnie od śmieci itp. Także nie pozostało mi nic innego jak dać mu bana.

 

 

tylko ze ja nic do ciebie nie mowilem i pacze w konsole ban pacze za co obraze admina

 

jeszcze cie dodadlem na steama zeby ci to jakos wytlumaczyc ale ty chyba nie akceptowales bo cie nie mam w znajomych

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

@Graniu co dokładnie do Ciebie mówił , czy masz jakiś dowód na obrazę ? Jeżeli nazwał Cię tylko śmieciem to ban lekko przesadzony dlatego też napisz co do Ciebie mówił/pisał lub przedstaw jakiś dowód .

 

 

 

 

 

EDIT:

 

 

 

Śmieszne jest to , że dając bana na 24h nie potrafisz przedstawić konkretnych dowodów , gdybyśmy tak każdemu mieli wierzyć to zrobił by się wielki syf na forum . Bany nie poparte żadnymi dowodami uważa się za nie byłe . Jeżeli mówił to przez mikro to trudno będzie cokolwiek udowodnić .

 

 

 

 

 

Napisałeś w poście

 

 

 

Tak wierzycie dzieciakowi to sobie oglądajcie demko.

 

 

 

 

Gracz odwołuje się od bana więc to ty musisz przedstawić dowody my tego za Ciebie nie zrobimy .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

A co ja robot jestem? Chyba żartujesz sobie Richard... Tak wierzycie dzieciakowi to sobie oglądajcie demko. Po resztą jego styl pisania... Sami się ośmieszacie. Jak młody znajdzie dowód że jest nie winny to możecie mi dać warna haha. Lecz widzę że kolega dobrze mi powiedział co się dzieje w waszym ubt. Wstyd że mowie to na nasz server, ale naprawde nie ma tutaj chyba nikogo ogarniętego. 

 

A co do twojego zaproszenia na steam, chyba żartujesz ;p nie przyjmuje że tak powiem od byle kogo zaproszenia :) A już na pewno od dzieci.

 

Pozdrawiam

 

ps. Chciałem do was dołączyć do ubt, i wam pomóc, ale naprawde nie warto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Za wyzwiska nie powinieneś dawać banów na aż tak długo, a bynajmniej zaopatrzyć się w jakieś dowody np. ssy z kickami z konsoli lub coś w tym stylu. No nic, ktoś wyżej postawiony musi rozwiązać te sprawe.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

W bansie jest kilka banów za mikro i widać, że admin cię wcześniej upominał. Teraz już nie sprawdzimy tego co dokładnie się działo na serwerze, bo na hltv nie ma głosu. UB.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...