Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> [DD2] alanovski


Gość Guest

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Alanovski

mapa: DD2

STEAM: STEAM_0:0:22342761

 

Witam.

Proszę, aby osoby kompetentne wzięły udział w dyskusji.

 

Dzisiaj (tj. 28.02.15r godz. 03:02)  zostały zrobione screeny mojej osobie przez admina. Wnioskuję po moich ówczesnych statystykach, że teorią była nieczysta gra z mojej strony (wh). Po rozpatrzeniu mojego podania o odwołanie na platformie "wstaw screeny", otrzymałem status "bez ub" z argumentem: 10. Absolutny zakaz używania cheatów i wspomagaczy (celownik awp/scout, modele esl, oraz wszystko co ułatwia grę) . 

 

(w regulaminie DD2 w podpunkcie nr 10 nie ma takiego paragrafu) 

 

(link do zdarzenia http://multi-head.pl/topic/56256-odwo%C5%82anie-alanovski/ ). 

We wiadomości prywatnej Moderator "Trik3r" nie odpisał na moją prosbę, co więcej opuścił rozmowę.

 

 

NIe grałem nieczysto z premedytacją. Nie używałem środków wspomagających typu wallhack/aimbot, dlatego proszę o skrócenie bana ze statusu PERM na krótszy okres. Nie przeczytałem regulaminu DD2 Multi-Head, ponieważ na codzien przestrzegam ogółu gry i nie byłem świadomy konsekwencji związanych z używaniem modelów ESL. (ban dożywotni)

 

Proszę o potraktowanie tego jako 'pouczenia  jednorazowego'. 

 

Pragnę zaznaczyc, iż na większości serwerów istnieje opcja 'pierwszej kary pouczającej' (jeśli chodzi o modele ESL, z banem do 1 tygodnia)

 

Serwery Multi-Head są w czołówce jeśli chodzi o grywalnośc, jak i poziom, także nie chciałbym byc odcięty od rywalizacji.

 

Pozdrawiam, 

Alan

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakaz używania wspomagaczy dotyczy każdego gracza, na kazdym serwerze, nie ma możliwości jak to nazwałeś " pouczenia jednorazowego " z tego względu, że każdy by tak chciał, a każdy jest traktowany tak samo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...