Skocz do zawartości
Lesto

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Reaper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

W tym temacie nie będę zamieszczał propozycji nowej klasy lecz zmianę/poprawę obecnej. Chodzi mi o klasę Premium REAPER.

 

 

Główne atuty klasy:

 

-1/12 z m4

 

-1/14 z MAC10

 

-1 rakieta

 

I w sumie to tyle.

 

 

Dla porównania DARMOWA klasa SZEREGOWIEC:

 

 

-1/9 na natychmiastowe zabicie (więc jak dostaniemy dezercję mamy m4 +10dmg i 1/9 z niej)

 

-6 apteczek

 

-2 skoki

 

 

Nasuwa się jedna pytanie: Czy opłaca się kupić klasę za 11zł skoro za FREE mamy dostęp do klasy z 1/9 z każdej broni? Chyba każdy normalny gracz odpowie NIE. Nie powiem, że Reaper jest złą klasą jednak nie da się nikogo ubić z tego 1/12/14 więc bardzo przypomina skoczka (tak nawiasem mówiąc to i skoczek ma więcej umiejętności).

 

 

Proponuję aby ulepszyć klasę Reaper, gdyż usuwając perfix [PREMIUM] ludzie wzięliby ją za zwykła klasę.

 

 

Można wprowadzić następujące umiejętności:

 

-1/10 z m4

 

-1/9 z MAC10

 

-zamiast rakiety 2-3 skoki + grawitacja

 

-strój wroga

 

 

Na polskim amxx jestem w stanie napisać ową klasę jednak będzie problem ze strojem, gdyż nie ma tego wgranego.

 

 

Czekam na opinie graczy czym woleliby zagrać: DARMOWYM Szeregowcem vs PREMIUM Reaper (11zł) przy podobnych umiejętnościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


sam miałem reapera zaraz po tym jak wszedł na MH i miał eliminator wtedy był za mocny (KAŻDY ALE TO KAŻDY MIAŁ REAPERA WTEDY) po tygodniu osłabili go do obecnego stanu i Wtedy nagle nikt juz nie grał. Ja się nie obraziłem i grałem reaperem niby osłabionym i był ogien biegałem tylko rasz na mac10 i kazdy wpadał. A jak miałem wiekszy lvl hp speed i inta bo jest rakieta to nie do zatrzymania. Więc wniosek jest taki że to 1/12 jak i 1/14 wchodzi akurat ani za czesto anie za rzadko. Klasa jest dobra nic bym nie zmieniał.

 

 

 

Wy chyba liczycie na to ze co strzał ktoś będzie padał ale wtedy gra bez sensu, pograjcie troche wbijcie wyższy lvl i wtedy się zaczyna dobra gra. 

 

Dzięki i pozdrawiam :PP

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...