Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Aktywny


Gość Guest

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: TAGUJTOGOWNO

 

Godzina, data zdarzenia: 14:25 23.02.2015

 

Mapa: de_eldorado

 

STEAM_ID / IP: 164.127.48.88

 

Uzasadnienie: Wszedlem sobie na serwer po raz pierwszy od paru dni, i admin OMI pyta się mnie czy mnie odbanowali, ja zaskoczony pytam sie o co chodzi. Za minute dostaje bana "Aktywny ban". Ja nie gralem od paru dni, ktos sie musial podszyc pod moj nick. To jest link do mojego bana: http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=16824     

 

A to do tego, za ktorego dostalem bana Aktywny: http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=15392

 

Jesli ktos moze to prosze o odbanowanie, i z kim moge sie skontaktowac o zalozenie hasla na nick?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie byłem ja... Gram juz tu dlugo, nabilem 200 lvl i nagle zaczalem cheatowac? Juz nie pierwszy raz ktos sie podszywal pod moj nick... Nie da sie tego jakos sprawdzic w amxbans po innych banach? Mialem i sporo za ping...

 

 

 

Richard:

 

O własnie, czyli niech ktos zdecyduje...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy na ubt jak sprawdza twoje ip i wtedy bedzie wiadomo co i jak

 

 

 

moim zadniem to ty masz zmienne ip z czego widac w kazdym twiom banie wiec takie tlumaczenie jest zawsze ze to nie ja ktos sie podszył a i tak póznie j wychodzi ze znow cie łąpia ze grasz na dopalaczach

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie posiadasz klasę premium? czy grasz zwykłą klasą ?

 

 

 

 

 

EDIT:

 

 

 

Jaką klasą grasz na serwerze i jaki lvl ona ma ?

 

 

 

 

 

EDIT#2:

 

 

 

Z tego co widzę masz neostrade i za każdym razem masz inne IP , co do SID za pingi etc masz taki sam  a dziś za aktywnego bana dostałeś na inny SID więc nie mam pewności czy to nie grałeś ty :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram zwykła

 

 

 

 

 

edit: t

 

Do kogo mam sie zglosci zeby zalozyc sobie haslo na nick? Czy musze kupic sobie vipa czy coś takiego?

 

 

 

edit2:

 

Gram strzelcem wyborowym, przed resetem mialem 201lvl a teraz jak wszedlem to był on na pierwszym lvl a reszty niue sprawdzalem.

 

 

 

edit3:

 

Wlaśnie nie wiem dlaczego mialem inny SID, wczesniejsze bany mam na tym samym a teraz nagle inny, ale pomysl racjonalnie, nie mialem po co cheatowcac, skoro wbilem 201lvl bez cheatow po co teraz?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu przy kazdym banie masz inne ip do tego nie bylo wtedy adma na serwie ale akurat patrzylem jak ktos gra i zobaczylem ciebie :) zobaczyles ze wchodze zaczeles szybko wylanczac dopalacze ale nie zdarzyles na szczescie :) przeczekales teraz 2 dni ze niby to nie ty :) teraz sciemniasz hehe jak dla mnie teraz powinienes wykonac 100 reklam jesli chcesz tu nadal grac i pamietaj to jest jednorazowo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że nie mam pewności czy to ty grałeś żeby otrzymać UB musisz wykonać 100 reklam sieci jeżeli chcesz nadal u nas pograć . Zbyt wiele niewiadomych jest tutaj dlatego też decyzja taka a nie inna .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...