Skocz do zawartości
SUNN.

Cześć i czołem

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

 

 

Mam na imię Sebastian, rocznikowo 24 lata. W CSa 1.6 gram już dość długo, około 8 lat z czego parę na steam. Byłem H@ na jednej z większych serwerowni (drogą awansu od zwykłego usera i gracza przez moda, J@ aż po H@) i nie powiem bo głównie szukam ogarniętej serwerowni gdzie mogę pomóc i nie musieć w pojedynkę walczyć z przeciwnościami losu. Głównie pogrywam u Was na OnlyDD2 1/2 pod różnymi nickami (bo grałem z przypadku tak o ale czuje miętę tutaj). Na ogół gram pod nickiem Sunn (dawniej Hrustus). Administracja nie jest mi obca, ostatniego bana za cokolwiek dostałem chyba 3-4 lata temu (dobry admin nawet poza swoim serwerem/serwerownią powinien trzymać klasę), czasy g***oburzy o "cziterów-skillów" mam za sobą więc nie płaczę jak mnie ktoś bije runda w rundę codziennie, dlatego trochę nieskromnie uważam się za gracza nie sprawiającego problemów.

 

 

 

Nie ukrywam, że mam nadzieję że zagrzeję tu w przyszłości na dłużej i to nie tylko jako gracz. Może na Księżycu nie wyląduje ale po długim stażu jako admin chyba jednak preferuję być bardziej adminem niż przypadkowym graczem :P 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich, liczę na fajną współpracę i masę headshotów :]

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...