Skocz do zawartości
Jagla

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> rank

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem sie w koncu dowiedziec kiedy zostanie naprawiony rank? Tzn kiedy sie nie bedzie resetowal co dzien czy dwa. juz tyle razy o tym pisalem przy wylaczonym serwie wtedy gdy go naprawialiscie i zawsze bylo ze bedzie naprawiony a co? dalej nie jest ogarnijcie to prosze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokladnie, wielu graczu ma pretensje do adminow na serwerze ze ranking resetuje sie co 1-2 dni 

 

A przeciez da sie to naprawic w jakis sposob 

 

Gracze sie zniecierpliwia az kiedys odejda z serwa bo ranking to tez  pewna  forma rywalizacji 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie tylko tutaj sie dzieje a na wszystkich serwerach to samo takze na dd2#2 wiec jak wyzje pisza trzebalo by to ogarnac aby jakas rywalizacja powstala tak jest jednodniowy rank i gracze przez to rezygnuja :) moze niektorzy nie graja dla ranku ale to wazne i tak jest :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie oszukujmy się większość graczy gra dla ranku ^^ mi tam to nie przeszkadza...bo większy fun mam:P ale przychodzi "nowy gracz" widzi, że jest reset i cieszy się, że może wbić topkę:P....Przychodzi na drugi dzień a tu boom! reset i znowu trzeba walczyć o top:P i albo gra dalej...albo szuka czegoś innego :]

 

Wniosek nasuwa się tylko jeden, trzeba by było coś z tym zrobić chyba nie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...