Skocz do zawartości
Kreatywny

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanie by Kreatywny

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Kreatywny

 

Wiek:17

 

Doświadczenie (w byciu adminem):Bardzo dobre , mam Admina na 400 lvl I myślę że nie ma ze mną problemu ;)

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7

 

Staż w CS-sie:5 lat

 

Steam / NonSteam:Steam

 

Dlaczego Ty: Często gram na serwerze i chciałbym pomóc ogarniać serwera. Czasami nie ma Admina i na serwerze gracze robią co chcą (Miny w drzwiach , skanują przed 7 sec , a czasem czitują). Myślę że jestem lubiany przez większość graczy i myślę, że będę się dobrze spełniał w roli admina i tutaj :)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:2 godzinki. A czasem więcej .

 

Kontakt:Steam/Forum

 

Link do GameTracker'a : http://www.gametracker.com/player/Kreatywny/80.72.40.110:27008/

 

 

 

PS. Starałem się o admina na 400 lvl :) I tutaj mniej grałem :/

 

PS. Wiem że mam Admina na 400 lvl . Ale lubię grać tutaj 200lvl i na 400lvl ;) Ale na 200lvl bardziej ;) I tak. na codzień gram ponad 3 godzinki . Wiec myślę że dam radę ;)

 

PS. Teraz mam Ferie i myślę że się przydam. Miałem małą przerwe od gry przez sprawy prywatne :/ Ale już jest dobrze :) Postaram się nadrobić ten stracony czas :)

 

 

 

PS. Proszę o nie zamykanie podania do Niedzieli ;) Poprawie aktywność :) Udowodnię że dam rade :) Wiem trochę się pośpieszyłem z tym podaniem ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja musze być na nie z powodu aktywnośći ,nie wyobrażam sobie jak Ty ogarniesz 2 adminów z taką aktywnością.

 

?Steam

 

?Wiek

 

?Doswiadczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak, gdyż kolega wie co to praca admina, zna temat, tym bardziej po odczuciu obowiązku jako admin na COD, domniemam, że jego aktywność wzrośnie, ponieważ rzadko teraz jest. 

 

 +Steam 

 

+ Doświadczenie

 

- Aktywność 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- ogarnięty

 

- mało czasu na serwerze

 

- adminostwo na innym serwerze

 

 

 

 

 

Netrual

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No ja bym mu dał szansę i sprawdził jak on sobie daje rade z adminowaniem. Wieczne rozkazy na u@ w naszą stronę, co mamy robić a czego nie :). Więc niech on sam zobaczy jak to jest jak 10000 osób pisze co innego :). Jestem na Tak.

 

 

 

+Steam

 

+/- Wiek

 

+Staż.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie:Masz słaba aktywność na serwerze na którym posiadasz juz admina ,wiec popracuj na tym i zapraszam ponownie



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...