Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> Lekka pomyłka z Banem ,, Aktywny''


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: MaDaFaKa YoL ;3 NoBiceps

 

Godzina, data zdarzenia:21:46 17luty 2015

 

Mapa:Assault(nie pamietam dokladnie jaki..)

 

STEAM_ID / IP:31.42.14.211

 

Uzasadnienie:Nie chodzi o zadne czity,grane przezemnie na tym serwerze , tylko o zwykla pomylke. Admin dal mi bana za Aktywnego.  Konto jest kontem kolegi.  Kolega nie madry gral na czitach, dostal ss'y.  Wiec skoro on mial premium, to chcialem sobie pograc, haslo oczywiscie dostalem od niego i itp.  Oczywiscie admin który dal koledze bana, on sie mnie zapytal wczesniej gdzie sa te ss'y to mu wlasnie wtedy napisalem kim jestem i co sie stalo to napisal ze poczeka. Jakis czas na tym koncie nie gralem i wszedlem dzis sobie teraz na nie i nagle dostalem bana za aktywnego. Bana dal mi inny admin.(Nie ten co mi dal te ss'y)

 

 

 

MÓJ nick w grze: Szajbus ;3

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź zakręcona jak brazylijska telenowela. Jak kolega latał odpalony i miał SS robione to co się dziwić że ban jest na koncie? Zmień IP i do boju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ip zmiennego nie mam wiec aktywnego ja miec nie moge ;p Prosilbym naprawde o UB, Admin ktory zbanowal kolege spytal sie mnie gdzie sa ss'y to mu wytlumaczylem... Niestety teraz admin byl jakis inny i odrazu zbanowal...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...