Skocz do zawartości
Cthulhu2

Czas na eXo ? aka EPSILON ScreaMy :)

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center] [/align]

 

[align=center]2d939q9.png[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziś chciałbym wam przedstawić Pana eXo ?], który odpowie nam na kilka pytań, ujawniając tym samym rąbek swojego życia oraz osobowości :)[/font]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]***

[/align]

 

[align=center]Zaczynajmy!

[/align]

 

[align=center]***

[/align]

 

 

 

Cthulhu: Witam Cię eXo, powiedz nam na wstępie parę słów o sobie, przedstaw się, powiedz skąd jesteś, tak na szybko :)

 

 

eXo ? : Cześć, jestem Czarek mam 24 lata. Pochodzę z małej miejscowości Pisz, jest to miasteczko na Mazurach. Ludzie na forum znają mnie jako EPSILON ScreaMy, a od niedawna jako eXo :) 

 

Cthulhu: Możesz nam powiedzieć co robisz na co dzień, dlaczego tak robisz i po co? 

 

 

eXo ? : Na co dzień zajmuje się robieniem remixow. A dlaczego to robię?, bo mam z tego jakiś tam zarobek i jest to moje hobby. 

 

Cthulhu: Jak to jest w tej branży? Długo musiałeś pracować, by dojść do poziomu, który daje Ci z tego porządny zysk? 

 

 

eXo ? : W tej branży jest ciężko, bo z dnia na dzień odkrywa się nowe talenty, które robią muzykę na dobrym poziomie. Ja na swój sukces pracowałem ponad 3 lata i jeszcze wszystkiego nie umiem ogarnąć. A co do zysku, to już moja słodka tajemnica..   :D Ale kto wie, może kiedyś Tobie ujawnię, ile taki Remixer/Producent Muzyczny zarabia.

 

Cthulhu: Nie.. o zarobki nie będę pytać. Najważniejsze, że robisz to co lubisz i masz z tego zysk, ponieważ mało, komu udaje się to teraz, w tych czasach, a w szczególności w Polsce. Myślałeś kiedyś o wydawaniu muzyki za granicą? Nie wiem nawet jak to się odbywa, bo nie znam tej branży. Wydaje mi się jednak, że taki remixer/producent na Ibizie ma chyba więcej niż w Polsce :D

 

 

eXo ? : Wiesz jako DJ, owszem miałbym lepiej, ale jako Remixer/Producent wolałbym robić to w Polsce. Dobre pytanie... Aż nie wiedziałem jak to napisać.. 

 

Cthulhu: A co z nowymi talentami? Udało Ci się kogoś odkryć? Te uczucie, gdy możesz komuś pomóc promując go, musi być chyba bardzo satysfakcjonujące.

 

 

eXo ? : Co do nowych talentów jest ich wielu, ale najbardziej jestem zadowolony z mojego kolegi, którego zaraziłem tym i staram się go promować w każdy możliwy sposób. A co do uczucia, owszem, jest to satysfakcjonujące. Szczególnie jak można pomóc komuś nowemu w tej branży, która rośnie bardzo szybko w Polsce jak i na świecie. 

  

 

Cthulhu: Jak udało Ci się trafić na MH? Twoja praca wydaje mi się być głównie związana z komputerem, więc zastanawiam się czy był to czysty przypadek błądzenia po internecie  :D

 

 

eXo ? : Na MH udał mi się trafić dzięki wujkowi Google, więc raczej można to nazwać czystym przypadkiem. Czasem trzeba odpocząć od tego co się kocha i lubi. Czyli w moim przypadku od muzyki. Wtedy warto porobić coś innego, żeby nie popaść w rutynę.

 

Cthulhu: A jak z edukacją? Może pochwal nam się swoimi osiągnięciami w nauce.

 

  

 

eXo ? : Moje osiągnięcia edukacyjne skończyły się na liceum informatycznym we Wrocławiu. Nie chwaląc się, miałem jeden z najlepszych wyników maturalnych w klasie. :D

 

Cthulhu: Pracowałeś kiedyś w innej branży niż teraz? 

 

 

eXo ? : Taak pracowałem.. Wiesz, nie ma się czym chwalić :) Pracowałem na budowie, byłem ochroniarzem w sklepie oraz DJ'em, jeżeli można nazwać to pracą...

 

Cthulhu: Zawsze jest się czym chwalić   :P Uważam, że każda praca kształtuje charakter i inaczej się patrzy na osoby, które tą pracę wykonują :) Sam kiedyś pracowałem na budowie i mogę powiedzieć, że wiem jaki to ciężki kawałek chleba..   :D

 

 

eXo ? : Tak to prawda, z  tym się z Tobą zgodzę że praca na budowie jest ciężkim kawałem chleba i trzeba się przy niej narobić   :D

 

 

Cthulhu: No nie można pominąć faktu, iż za kołnierz się też tam nie wylewa "młody.. z szefem się nie napijesz?" xD 

 

 

eXo ? : O własnie, nie zapomnijmy też o tym, że wtedy to się nazywa taki pan wódowlaniec, a nie budowlaniec xD haha! Ach ta budowa.. te prywatki i betoniarki xD haha

 

Cthulhu: Hahaha xD pierwszy raz widzę takie określenie, ale jakie trafne   :D Jesteś na forum od listopada i widziałem, że całkiem dobrze się wkręciłeś w społeczność   :D. Dziwię się, że wcześniej z Tobą nie przeprowadzono wywiadu, bo z każdym masz dobry kontakt. 

 

 

eXo ? : Tak, wkręciłem się troszkę, nie powiem :D Wiesz, ja też się sam dziwie, że wcześniej nie zgłosiłem się do wywiadu, ale no cóż, za bardzo nie miałem okazji, ponieważ moja choroba nie pozwalała mi na to, by długo przesiadywać na forum.

 

 

Cthulhu: Dość późno się dzisiaj umówiliśmy na ten wywiad, rozumiem, że to przez szpital, ale można spytać dlaczego musiałeś tam dzisiaj jechać? 

 

 

eXo ? : Ajj no tak.. To przez chorobę.. jest dziwna. Mam coś na żołądku i lekarze do końca nie są przekonani czy mam tzw. dzikie mięso czy po prostu coś innego.. 

 

Cthulhu: No to dziwna sprawa, ja mam np. na dłoni, po tym jak ściąłem sobie większy kawałek mięsa szybą.. Nawet nie wiedziałem, że może to powstać wewnątrz. Musi Cię to bardzo denerwować, jeśli ta choroba ogranicza Ci czas na forum oraz w pracy. 

 

  

 

eXo ? : No to współczuje Panu Redaktorowi z całego serca, bo też miałem małą przygodę z szybą, ale to już inna historia. Wracając do pytania. Tak, jest to bardzo denerwujące, no ale jakoś trzeba żyć.. W pracy natomiast, jestem na bardzo długim urlopie, więc nie ma z tym żadnego problemu.

 

Cthulhu: Szyby zazwyczaj wiążą się z imprezami   :P Wtedy stają się tak bardzo atrakcyjnym celem :D Aż boje się spytać.. jak wyglądała twoja najlepsza impreza? :D

 

 

eXo ? : No ta szyba nie była z tym związana, to tylko zabawa z siostrami w chowanego po domu xD Tak to jest, jak się pcha za szybę a nie łapie za klamkę haha xD 

 

Cthulhu: Ahhh, widzisz... Gdzie ja tutaj próbuje swoje imprezy w plenerze porównać do remixera, który imprezuje w klubie :D

 

 

eXo ? : Napisze tak, co do imprez, nie imprezuje tak jak kiedyś, bo mam dziewczynę którą kocham i mam zamiar się jej oświadczyć. Wiadomo jak miłość zmienia człowieka.

 

 

Cthulhu: No właśnie tak patrze na ten awatar, kogo tam złapałeś :P Albo inaczej.. jaka historia kryje się za waszym związkiem? Jak się poznaliście itd. Ups! zadałem pytanie o związek, teraz wszystkie niewiasty na forum będą zdruzgotane :/ nynek i Livo najbardziej :D

 

 

eXo ? : Oo historia poznania jest dosyć ciekawa. Tą Panią z awatara poznałem na jednej dyskotece w moim małym mieście, pamiętam jakby to było dziś. Bylem napity jak świnia, podszedłem grzecznie do niej, przedstawiłem się, a potem poprosiłem do tańca i tak jakoś wyszlo po roku czasu że zostaliśmy parą   :D a dalszych szczegółów nie ujawnię, bo są bardzo i to bardzo tajemnicze.   :D haha nynek i livo mogą sobie na wzajem zgruszyć haha xD 

 

Cthulhu: Hahaha, no to ładnie :D Każdy mówi jak to alkohol szkodzi, a ile osób dzięki temu odważyło się właśnie podejść i zgadać   :P Co do Liva i nynka.. będą się gruchać jak na gołąbki przystało xD Żarty żartami, ale widzę poważne plany wobec swojej Pani.. nie podejrzewa nic? 

 

 

eXo ? : Niee, moja Pani nie podejrzewa tego, że w jej urodziny zostanie poproszona o swoja piękna rękę   :D

 

Cthulhu: Dobra nie pytam o szczegóły, bo jeszcze ktoś doniesie i zepsuje niespodziankę   :P

 

 

eXo ? : Oj.. nie radziłbym tego   :D

 

Cthulhu: No to może teraz ta nudniejsza część wywiadu, czyli forum.

 

 

eXo ? : Czy ja wiem czy taka nudna xD

 

 

Cthulhu: No w sumie, jak grasz w CS'a to pewnie jakieś atrakcje tu są :D A więc podstawa, czy długo już grasz w CS'a? Uważasz się za pro czy za lamkę.

 

 

eXo ? : Czy długo gram w CS'a? Staż mam spory, bo gram od 2k9 z przerwami. A swojej gry nie potrafię ocenić. Więc nie jestem ani pro ani lamką :P

 

 

Cthulhu: Wywaliło Cię czy uciekłeś na ukryty? 

 

 

eXo ? : Nie, zmieniłem status tylko. Ludzie do mnie piszą, a ja nie mam czasu na głupoty, tylko na poważny wywiad xD haha

 

Cthulhu: Poważne wywiady są z poważnymi ludźmi :D

 

 

eXo ? : Bo jestem poważnym graczem na MH i mi tyłek zawracają czy pomogę napisać skrypt pod GG, czat itp... 

 

 

Cthulhu: Ooo, czyli znasz się na kodowaniu itp? 

 

 

eXo ? : Dawno się w to nie bawiłem... Z 5 lat nie kodowałem styli.. :/ Musiałbym sobie poczytać i przypomnieć wszystko.

 

Cthulhu: Na pewno łatwiej jest sobie odświeżyć pamięć, niż uczyć się czegoś od nowa :) Na forum zawsze się znajdzie miejsce dla kogoś ogarniętego. Za taką osobę Cię uważam. Jesteś Adminem, może z czasem będzie coś więcej, chyba że Ci się nie chce. I tu pojawia się pytanie.. Jaka jest twoja opinia na temat naszej serwerowni, jesteś z nami już troszkę i jestem ciekaw co sądzisz. Czy powoli idziemy do przodu, przechodzimy stagnację, a może powoli zaczyna się dziać niedobrze?

 

 

eXo ? : Jak ogarnę chorobę i w ogóle to poczytam sobie, poćwiczę i będzie git malina. Co do opinii na temat sieci, to jest ona bardzo dobra   :D Nie oszukujmy się, każde forum ma dobre i złe dni. MH z dnia na dzień idzie do przodu, jak widać po użytkownikach, bo bardzo dużo ich się rejestruje. A czy będę kimś więcej niż adminem... czas pokaże.

 

Cthulhu: Czy planujesz wybrać się na zlot MH? 

 

 

eXo ? : Tak, myślałem o tym i już poinformowałem moją miłość że jest taka opcja i jest to bardzo możliwe ze możemy się spotkać   :D

 

Cthulhu: Ale będzie GRUBOO, po alko jeszcze jakaś głupawka by się włączyła   :D

 

 

eXo ? : Taa, ja to ja, ale moja, to jest dopiero głupawka chodząca hahaha

 

Cthulhu: Czemu? Jakieś akcje śmieszne robi? :D

 

 

eXo ? : Ona ma miliard pomysłów na sekundę, a ja tylko milion  :D Np. kiedyś wspólnie upiliśmy jeża xD

 

Cthulhu: Hahaha to idzie takie coś zrobić? :o Nie wiedziałem   :D

 

 

eXo ? : No pewnie, że idzie :) Kiedyś na pasach nawet ślepych udawaliśmy haha, takie tam schizy nasze..

 

 

Cthulhu: No co ty.. ludzie się nabierają? :D

 

 

eXo ? : Noo stary.. Zobacz sam, wystarczą czarne oksy, pies i można się bawić.

 

 

Cthulhu: Oksy by się znalazły, ale z psa tutaj nie mam :( Wracając do wywiadu, to czy są jacyś ludzie na forum, z którymi trzymasz bardziej niż z innymi? 

 

 

eXo ? : I tu Cię zaskoczę, bo nie ma takich. Po wywiadzie nasze więzi się zacisną, będziemy przyjaciółmi hahahaha xD 

 

 

Cthulhu: Jakie cechy cenisz w ludziach? Ja ostatnimi czasy zauważyłem, że wiele ludzi wykazuje cechy, które na wzajem się wykluczają. Spotkałem osoby, które gadają o uczciwości a oszukują na lewo i na prawo, udają osoby stanowcze, a rzucają słowa na wiatr. Czasami łatwo to zauważyć (chociaż nie zawsze i nie będę uogólniał) na forum. Przedział wiekowy tak wiele pokazuje. Kiedyś człowiek za małolata się bawił w chowanego i podchody, a teraz to LOL i FB 

 

 

eXo ? : Najbardziej cenie szczerość u ludzi. W swoim życiu też poznałem ludzi, którzy udawali przyjaciół, gadali na Ciebie jaki to Ty jesteś i w ogóle. Ahh też pamiętam te czasy z dzieciństwa, tylko zapomniałeś, że prócz tych zabaw był też dragon ball. Ja do tej pory go oglądam.

 

Cthulhu: Ja w zeszłym roku katowałem wszystkie odcinki. Powiedz nam co byś zrobił, gdyby zostały ci 3 dni życia? Powiedzmy meteoryt miałby uderzyć w ziemie   :D

 

 

eXo ? : Co bym zrobił? Szczerze, nie zastanawiałem się nigdy nad tym, więc nie wiem, ale zapewne, znając mnie, to coś szalonego jak ja   :D Ogólnie starałbym się bawić, najlepiej jakbym mógł. Puściłbym wodzę wyobraźni i szalał   :D

 

 

Cthulhu: Dorzucę swoje 3 grosze, ponieważ ja pewnie bym nie dożył katastrofy..

 

 

eXo ? : To miedzy nami hahahaha 

 

  

 

Cthulhu: 3 dni zostały do końca świata, a ja przekręciłbym się po 2 od dobrej zabawy xD 

 

 

eXo ? : Ooo, że ja na to nie wpadłem xD Spróbowałbym wszystkich ciekawych rzeczy, jakie są tylko możliwe  :D

  

 

[align=center]****************************************************************************************************************************************************** 

[/align]

 

[align=center]W tym momencie, nasz wywiad zboczył bardzo z kursu i po dłuższym zastanowieniu postanowiliśmy to pominąć   :D By nie zgorszyć damskiej części forum   :D

[/align]

 

[align=center]****************************************************************************************************************************************************** 

[/align]

 

 

Cthulhu: Jakie masz jeszcze zainteresowania prócz muzyki i dobrze spędzany czas ze swoją kobietą ? Lubisz wybierać się na jakieś wypady w plener ze znajomymi, czytać książki, oglądać filmy, itp. rybki, namiocik, wódeczka itp.   :P

 

 

eXo ? : Tak jak pisaliśmy wcześniej, moja choroba bardzo mnie ogranicza, więc takie wypady w plener odpadają, przede wszystkim dlatego, że wiąże się to głównie z alkoholem, którego mi obecnie nie wolno. Owszem, lubię oglądać filmy u boku mojej kobiety, a za książkami nie przepadam. One są dla słabiaków xD

 

eXo ? : Te ostatnie hahaha to dla jaj napisane jest xD wiec to korektorem usuń hahahah xD 

 

Cthulhu: Jakim korektorem Panie! :D To porządna redakcja :P 

 

 

eXo ? : Czyli na nowo piszemy i wracamy do początku :D

 

 

Cthulhu: Nie , nie, nie, żartownisiu :) Napisz nam tutaj, czy masz jakieś rodzeństwo? 

 

 

eXo ? : Owszem. Braci i jedną siostrę, która mieszka w Irlandii. 

 

  

 

Cthulhu: Ooooo w Irlandii powiadasz, to niedaleko mnie :P

 

  

 

eXo ? : Ale zasmucę cię, ma już męża :D A brat niedawno się przebudził i pytał się czemu tak się cieszę   :D

 

 

Cthulhu: Powiedz mi, czy jako remixer/producent, osoba, która pracuje w branży rozrywkowej, byłeś kiedyś świadkiem lub sam uczestniczyłeś w jakiejś mega wpadce, jakiś taki największy fail, jaki udało Ci się zobaczyć/doświadczyć?

 

 

eXo ? : Oj tak, jak gralem w klubie. W połowie imprezy padła mi jedna strona głośników, a po chwili jeden z moich cd-playerów więc przez jakiś czas musiałem grać sety i w między czasie podłączać inny cd-player, który mi udostępnił szef klubu. Dodam, iż byłem wstawiony :D

 

Cthulhu: Nikt się nie połapał? 

 

 

eXo ? : Na szczęście nie.

 

 

Cthulhu: Poznałeś jakieś sławne osoby? 

 

  

 

eXo ? : Tak, poznałem C-Boola, z którym miałem zaszczyt strzelić sobie fotkę i pogadać przez chwilę   :D

 

 

Cthulhu: A ja dzisiaj słuchałem jego nuty "Treble", no co za zbieg okoliczności :P

 

 

eXo ? : No widzisz, ja dla niego remix robiłem i supportował mnie.

 

  

 

Cthulhu: Jak widzisz swoją przyszłość za 10 lat? 

 

 

eXo ? : Moja kula nic nie pokazuje, więc za bardzo jej nie widzę, ale myślę że będę szczęśliwym tatą i miał kochającą żonkę :)

 

Cthulhu: Nie no, ja ciągle mam jakieś pytania, ten wywiad mógłby ciągnąć się do rana, a nie może. sam sobie pętle na szyje robię. Powoli będziemy kończyć   :D masz jakaś nutkę, którą byś chciał się podzielić? Może jakaś swoją, z której jesteś dumny   :D

 

 

eXo ? : Ooo już koniec? ;( A ja się dopiero rozkręciłem. Jasne że mam! Są to dwie moje moje nutki, z których jestem bardzo dumny :D

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

 

 

Cthulhu: Mam tylko nadzieję, że dobrze ujmę Twoją osobę i pokaże Cię w dobrym świetle, a co najważniejsze, że ktoś czytając ten wywiad, uśmieje się tak jak ja :)

 

 

eXo ? : Chcę pozdrowić cała administracje, serwer dd2 #2, syna Kristo, MaHir, dupadupadupa , OlCia, Ciebie wraz z ukochaną i całą ekipę MH  wraz z użytkownikami forum.

 

Cthulhu: Super! Dziękujemy bardzo. Pozdrowienia dla wszystkich Twoich bliskich, od sieci Multi-Head :)

 

 

eXo ? : Dziękuję i wzajemnie. Trzym się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Te ostatnie 3 dni życia... anakonda na jednorożcu xD powiem tak.. "Przegięcie pały" xD

 

 

 

 

 

 

  :D hahaha "bo się mały do tyłka chowa" hahahahahaha :D jeszcze raz dzieki bylo mega:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ja miałam przyjemność czytać ten wycięty fragment xD Świrusy :D Super wywiadzik, szkoda tylko że byłam obgadywana pod moją "nieobecność" xD + leci

 

 

 

 

 

 

wybacz haha :D ale nic nikomu nie pisz jak będą Cię męczyć o to na priv :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bardzo przyjemnie czytało się ten wywiad :> fajnie że nie skupiłeś się na zadawaniu suchych pytań a dałeś rozmowie się kręcić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...