Skocz do zawartości
Wac toJaa

Odwołanie od Bana Wac ToJa

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Wac ToJa

 

Godzina, data zdarzenia: 05.03.2016 13:05

 

 

 

Mapa: assault ale nie pamietam jak to w cs:go modzie sie nazywa dokładnie

 

STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:49809183

 

Uzasadnienie: Gram sobie na mapie assault na cs:go mod mam staty około 21:1 a tutaj nagle ban z powodem "Czitowanie" ŁOT DE FUCK jaki admin daje od razu coś takiego jeszcze że ten koleś na pewno był na ns'ie  to rozumiem w sumie ale powod czitowanie chociaz nie wie czy czituje i nie zrobienie mi ss'a to jest troche patologiczne w sumie to nie moja sprawa ja chce po prostu grac na serverze i tyle dostarczam tutaj jeszcze jako dowod ss'a akurat z banem to może coś poradzi + po prosze a zapewne tak sie stanie o rozpisanie po prostu mojego demka z gry i zobaczycie jak gra ktoś po wieloletnim stażu gry :3 

 

 

 

Pozdrawiam tego admina :) mam nadzieje że będą jakieś konsekwencje wobec niego wyciągniete

 

 

 

 

 

LINK Z SS : http://www78.zippyshare.com/v/RCPRfsQv/file.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.

 

 

 

Ss'ów nie robiłem bo stwierdziłem że są nie potrzebne , każdy z graczy skarżył się na "aimową" grę wyżej wymienionego 'Wac ToJa'. Podczas rundy przypatrywałem się grze owego playera po czym stwierdziłem , że jest "odpalony" po wystrzeleniu trzech pestek w 3 głowy(sytuacja powtarzająca się). Może i rzeczywiście masz skilla i wszyscy twierdzą, że grasz na czitach haksach itd itp. Widziałem Cie na serwie po raz pierwszy(pomimo rangi Srebro III), a więc logicznym było ,że nie znajomy nick który gra tak 'dobrze' jest podejrzany. Jeżeli chcecie, odbanujcie go, dajcie szanse popykać, pooglądajcie sobie jak gra, a wszystko sie wyjaśni. Tyle w temacie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry!

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...