Skocz do zawartości
Gość

Klasa szatan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Dużo myślałem nad klasą szatan, której atutem jest granat HE który ma szanse na zabicie 1/1. Wydaje mi się, że wszyscy wiedzą jaki jest problem w połączeniu jej z perkiem o nazwie Palące rękawiczki- zabijanie przeciwnej druzyny samymi granatami poprzez spam nimi bez większego zastanowienia. Ponadto nie zauważyłem, żeby ktoś używał tego przedmiotu na innej klasie niż szatan. Pomyślałem, iż dobrym pomysłem będzie zablokowanie tego perku dla tej klasy bądź jego całkowite usunięcie. Jeżeli rozważymy pierwsze rozwiązanie to trzeba wziąc pod uwagę, że ktoś może zdobyć ten perk na innej klasie i zmienić ją na szatana. Co do drugiego wymyśliłem, że można by "wbudować" tej klasie pasywke, która będzie dawała jej 2 lub 3 granaty w jednej rundzie. Osobiście jestem za drugim rozwiązaniem- zmieni to styl gry tą klasą, w którym będziemy musieli pomyśleć zanim poślemy tzw. HEka.

 

 

Czekam na opinie na ten temat, pozdrawiam ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może od razu nie wyłączać perku, bo to bardzo fajny perk, można dać 2-3he, więc za tym jestem na tak :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Może od razu nie wyłączać perku, bo to bardzo fajny perk, można dać 2-3he, więc za tym jestem na tak :)

 

 

 

 

Ale jeżeli perk będzie włączony to dalej będziemy w tym samym miejscu, jeżeli zostanie perk a dodamy te kilka HE dla szatana to właściwie będzie to samo a nawet gorzej. Jeżeli to nie bedzie duży problem to można spróbować zablokować ten item wyłącznie dla szatana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem to należy usunąć perk. Klasa szatan jest jak najbardziej w porządku, aby upolować coś taką hejką trzeba rzucić z głową, bo po 15 sekundach na respie nikogo już nie ma więc trzeba wiedzieć kiedy rzucić, bo na pałę to zabijemy może 2 osoby, a potem leżymy bo klasa tak naprawdę oprócz 1/1 z hejeczki to jest lipa jka na mega premkę. A palące są wnerwiające nawet co 15 sekund, a co dopiero co 5. Ciągły, morderczy, nieustanny deszcz granatów rzucanych na pałę powiliłby nawet jak mamy 200 HP, bo sytuacja jest taka:

 

 

- hmmm poszedł jeden granat, drugiego nie będzie :) można czekać aż wylezie

 

 

- :( więcej ich tam, spieprzać czy nie?

 

 

-speirniczam!

 

 

Efekt końcowy:

 

-KU#@% JE^#4E GRANATY! JE*&@E RĘKAWICZKI!!!!

 

 

A teraz wcielmy szanownego pana z rękawiczkami w szatana: chaos i destrukcja, połowa graczy wyszła z serwera, 1/3 pozostałych na speccie, a reszta marnuje statystyki usiłując zabić delikwenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...