Skocz do zawartości
Tasior...

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie o adma

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Tasior

 

Wiek: 20

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Prowadziłem własną serwerownię zaczynającą od kodów, fragplanet.pl moze ktos pamieta ;) admin na cod csarmia.pl

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10, modyfikacje pluginów, dawniej pisanie klas i perków

 

Staż w CS-sie: steam 2k9 z tym ze bylo troche przerwy, wczesniej na nsie

 

Steam / NonSteam: STEAM_0:1:28012748

 

Dlaczego Ty: Często nie ma admina na serwerze a czitek sobie biega,  lubię gdy jest porządek na serwerze.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-3h

 

Kontakt: steam DJ Tasior

 

 

 

godzin nie mam przegranych 30 na serwerze ale w niedziele juz bedzie

 

http://www.gametracker.com/player/Tasior/80.72.34.124:27034/

 

 

 

pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro masz AMXX 9/10 to napisz własną klase/perk.

 

 

 

 

 

jeśli napiszesz będę na TAK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@up

 

To nie jest konieczne na admina, ale jeżeli Tasior faktycznie miał coś napisać to jest temat w dziale "Wasze Klasy/Perki" i tam moje propozycje ;)

 

 

Ogólnie co do podania to wiek, amxx i staż jest ok, a godzinki się dobije. Na przyszłość nie reklamuj żadnych serwerów w podaniu czy w ogóle na forum, nawet jeśli nie działają. Niestety zauważyłem że potrafisz bardzo grać na nerwach i cytując "To ja złożę podanie na admina i będę zmieniał mapy" chcę przypomnieć jaką to wielką aferę zrobiłeś o to że zmieniłem assaulta w drugiej czy trzeciej rundzie bez vote "bo miałeś dobry perk". Chcę tylko zauważyć że assault był grany w tym dniu (od kiedy ja wbiłem, czyli przez ok. 3h) jakieś 7 razy. Ogólnie takie średnie TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie wiem czy to prawda ale:

 

 

 

-pisanie we wlasnym podaniu

 

-amx 9/10? "cos mi tu sie nie podoba jednym slowem,tak jak koledzy up powiedzieli napisz jakis plugin/perk/klase

 

+steam

 

+wiek

 

+gt

 

 

 

jestem na male TAK jak zrobia Ci test amx'a to bedzie inna odpowiedz narazie jestem na male TAK

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyjeliście cs i hipo ktorzy niezbyt ogarniają a Tasiora nie chcecie przyjąć? Troche patolka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Paralityk: Chciałbym zauważyć że ja "nie ogarniałem" przez pierwsze dwa dni, ponieważ sprawdzałem działanie kokmend AMXa. A z hipohontrykiem rozmawiałem i on zaprzestanie spamować o cheaty na u@ ;/ Ja rozumiem: nowi admini - trzeba dać im w kość, ale możesz już wrzucić na luz. Tasior czasami nie panuje nad sobą i nie zawsze przestrzega regulaminu, dlatego kwestionujemy jego przyjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo że na własnej skórze odczułem twoje zachowanie, uważam że powinieneś dostać szansę. Jestem na tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...