Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Odwołanie Lesto


Lesto

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: _MR_Lesto

 

Godzina, data zdarzenia: chwile temu

 

Mapa: de_alexandra

 

STEAM_ID / IP:

 

[AMXBans] ===============================================

 

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl

 

[AMXBans] Powod: 'skan przed 7s na resp'

 

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

 

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:326991858'

 

[AMXBans] Twoje IP: '89.228.183.113'

 

[AMXBans] =======================================

 

 

Uzasadnienie: Tak jak widać dostałem bana za skan. To niech szanowny pan Admin tj. Genialny ZÓłwik mi to udowodni.

 

Zamiast banować z miejsca mógłby pierw się upewnić jaki mam perk itd. W regulaminie jest napisane, że nie wolno skanować z respa na resp. Jednak nic nie ma wspomniane o tym, że nie wolno po uprzednim tepnięciu sie na resp wroga strzelać. Więc niech sie szanowny administrator tłumaczy teraz a ja proszę o odbanowanie. Posiadałem perk TELEPORT więc o skanie z respa na resp nie ma mowy po zaraz na początku rundy byłem już u TT.

 

Jeszcze raz proszę o UB i zastanowienie sie nad obecnymi adminami.

 

 

Jeśli można to proszę o dodanie hltv z godziny 20:13

 

 

Proszę aby odwołanie nie było zamknięte na zasadzie "czas Bana minął. Wracaj do gry"

 

Uwzględnijcie tę sytuację w regulaminie żeby nie było więcej takich sytuacji.

 

Proszę też o wypowiedź szanownego admina Żółwia w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania mogę napisać jak ja grałem:

 

Konspirancik + teleport = duże zamieszanie. Na mapie Alexandra respy są na przeciwko siebie więc zaraz po rozpoczęciu rundy byłem u TT (dla wyjaśnienia byłem w CT). Po 3 czy 4 razie z pośpiechu nie trafiłem przez drzwi więc pobiegłem na tę wysepkę po lewej stronie drzwi CT. Jak kolesie wybiegali to do nich strzelałem. No bez jaj to nadal nie był skan a na dodatek to też nie był resp. Otrzymałem Bana na 30min za skan. Niby bym się zgodził ale o skanie nie było mowy. Po zbanowaniu przez jakieś 3 sek byłem jeszcze na serwerze. Żółw nawet nie zadał Sb trudu aby iść na spectra i zobaczyć jak gram i co robię. Hltv nie działa więc o dowodach nie ma mowy. To już nie moja wina. Nie chcę robić kłopotu adminowi, jednak jak wszystko będzie robione tak na odpieprz się to serwer długo nie pociągnie. Za 1 czy 2 rundą nie dostałem Bana za skan więc czemu następnym razem miałbym skanować? Nie wiem jak to rozwiążecie jednak ja się domagam sprawiedliwości. To, że nie działa HLTV to wasza sprawa. Dowody by były jednak jeśli wam się coś popsuło to jak mam dodać demko?

 

 

Czekam na wersje Żółwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos oddawal strzaly na resp od razu po rozpoczeciu rundy pokazalo mi ze to ty zabiles wiec polecial ban. Rozpisalbym demko ale niestety hltv za dlugo nie podzialalo na cod. Jestem pewien ze strzeliles przed czasem na resp wroga. Nie nagrywam wszystkiego, tak jak pisales nie wszedlem na spec. Nie musze wchodzic widzac niektore sytuacje z poziomu gry.

 

 

 

to jest prawda , a nie "moja wersja" :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak nie chciało ci sie sprawdzić jaki miałem perk a tu jest już różnica. Strzał nie był skanem lecz czystym trafieniem w plecy. Ban mi minął wiec nie chce  się kłócić jednak tutaj popełniłeś duży błąd bo gdyby było hltv to miałbyś kłopoty. Słowo kontra słowo jednak jakby nie było to zrobiłeś to na odpiernicz sie bo musisz przyznać-robiłem to kilka rund i jak cie ubiłem to wtedy dostałem bana. Więc wynika z tego, że na spectra ci sie nie chciało wejść i mnie sprawdzić. Jak się uda skombinować demko z tej godziny to się wszystko wyjaśni.

 

 

 

 

 

Jak to określiłeś ,,moim zdaniem" jednak ktoś się mógłby z tym nie zgodzić. Dzisiaj też miałem te samą sytuację z adminem FILO, którego zapraszam do wypowiedzi. On jakoś mnie nie banował. Niech on też wyrazi na ten temat zdanie, ponieważ dzisiaj jakoś mu to nie przeszkadzało.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm skoro zostalem zaproszony do wypowiedzi wypowiem sie ale nie jestem pewny czy nie dostane warna bo ostatnio zobaczylem ze co niektorzy za wypowiedzi daja tak zwane upomnienia .. a wiec w regulaminie nie ma nic ze jest jaki kolwiek zakaz teleportowania sie z respa na resp i jest to samo robione na dd2 i zostalo to jak dzis widzialem robione na alexandra wiec jak dla mnie jest to dopuszczalne :) tak samo jak kiedys byl perk ktory dawal graczowi pojawianie sie na respie wroga  zreszta klasa tez taka byla :) wiec jak dla mnie ban nie byl w tym momencie sluszny :) podkresle bylem zaproszony do wypoowiedzi i nie powinienem dostac ostrzezenia bo jak mowilem zauwazylem ze teraz mozliwosc wypowiedzi jest skrocona dla co niektorych dziekuje pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Zaprosiłem @FILO na pw. Jak widać on z tą sytuacją nie miał problemu. Podczas gry poszedł na spectra i pooglądał Sb graczy. Zastanawiam się czemu ty tego nie zrobiłeś Żółwiu i dlaczego następnego dnia hltv już było. Jak będę na komputerze to wrzucę demko z gry z tą samą sytuacją z adminem @FILO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dowód w postaci  wiec nie możemy do końca wyjaśnić tej nie jasnej sytuacji.Gdyby gracz skanował przez  bramę skarga była  jak najbardziej słuszna , lecz gdyby teleportował się na respa skarga była by nie słuszna.Z adminem porozmawiam aby dokumentował takie sytuacje ,gdy na serwerze nie ma hltv .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...