Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

Nocny wywiad z małym romantykiem :).

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Dzisiejszej nocy próbowałam przybliżyć Wam jednego z administratorów DD2/INF. Towarzyszy nam na forum od 2 lipca 2014 roku. Jedyne co mogę Wam zdradzić jest to, że bardzo młodo znalazł wybrankę swojego serca bez której do dnia dzisiejszego nie wyobraża sobie życia. Gorąco zapraszam do przeczytania!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]STARTUJEMY!!!

[/align]

 

[align=center]     Przed Wami - 

@Xeonixx :[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]apgvon.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witam Cię w tą zimną noc. Przeczytałam na forum, że jesteś skłonny do udzielenia mi wywiadu z czego jest mi niezmiernie miło. Czy nadal podtrzymujesz tą wersję?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj serdecznie Madziu, jak dla mnie w ciepłą noc, bo siedzę sobie z kołderką :). Oczywiście, że podtrzymuję tę wersję oraz będzie mi także bardzo miło.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Super. Zanim zaczniemy to jestem ciekawa dlaczego w ogóle jeszcze nie śpisz? Przecież jest 2 w nocy.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie śpię, ponieważ jakoś musiałem dorwać naszą wspaniałą redaktorkę, gdy miała odrobinkę wolnego czasu dla mnie xD.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Początek wywiadu, a już czytam komplement - bardzo dziękuję.

[/align]

 

[align=center]Tak więc standardowo na początek przybliż swoją osobę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bardzo proszę. No więc na imię mam Oskar, lat 16. Mieszkam na północy Polski, na Pomorzu, a dokładniej w Słupsku. Uczęszczam do szkoły 1 technikum, kierunku gastronomicznego. Mierzę 188 centymetrów wzrostu oraz jestem brunetem z zielonymi oczami xD. Jestem osobą raczej spokojną, którą ciężko wyprowadzić z równowagi, jeśli jednak komuś się to uda to jest dym xD. Uwielbiam słuchać muzyki. Gdzie nie idę to muszę mieć słuchawki w uszach. Miałem wielkie szczęście, gdyż ja swoją wybrankę serca znalazłem już ponad 2 lata temu :). Swoją przygodę z MH rozpocząłem jakieś 8 miesięcy temu, gdy dostałem admina. Adminuję na DD2/INF od 8 miesięcy z jedną dłuższą przerwą z powodu wkopania mnie przez cheater'a w bagno. No i cóż tu jeszcze powiedzieć... Uważam, że tyle mogę o sobie powiedzieć, bardzo trudno opisać samego siebie :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hoho, widzę, że baaaardzo dużo nas łączy, w sumie praktycznie wszystko. Też uczęszczałam do technikum gastronomicznego. Powiedz jak Ci tam idzie, jak sobie radzisz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A no, podobni ludzie z nas :). Szczerze powiem ci, że ten kierunek był czymś, co wynikło samo z siebie. Chodzi mi o to, że na początku w gimnazjum chciałem iść na informatyka. Było to moje marzenie, jednak ściemniać nie będę, uczyłem się bardzo słabo jak jest do tej pory. Po testach gimnazjalnych i mojej marnej ilości punktów wiedziałem, że się na informatyka nie dostanę. Zapisałem się na gastronomię, sam do tej pory nie wiem dlaczego akurat gastronomia. Po pewnym czasie praktyk i stosunku nauczycieli do nas, spodobało mi się bardzo. A idzie mi tam... Noo... Miałem 11 zagrożeń na semestr i w ciągu 2 tygodni zostało mi 5 xD. Nauka nie jest dla mnie, jednak co roku daje radę zdać do kolejnej klasy. Nauczycieli mam może w wieku podeszłym, jednak są oni bardzo sympatyczni, większość z nich posługuję się naszym młodzieżowym językiem. Zawsze, gdy tylko jest okazja, każdy nauczyciel rzuci jakimś niezłym żartem, aby było troszkę weselej na tych smutnych lekcjach :). Jednym słowem nie jest źle :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wow, nie wierzę w to, co czytam... Miałam bardzo podobnie... Najważniejsze jest to, że zdajesz za każdym razem. Powiedz na jakim w ogóle profilu jesteś?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No widzisz xD. Może jesteś jakimś moim klonem :D. A no zdaje i oby tak było do końca tej nieszczęsnej szkoły, jakbym nie zdał to bym się chyba załamał. Mój profil dokładnie nazywa się ''technik żywienia i usług gastronomicznych''. Tutaj robimy wszystko, od obróbki wstępnej warzyw (obieranie, mycie itp. itd.) przez przygotowanie sali po gotowanie potraw.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem. Nauczyłeś się już czegoś o czym możesz nam tutaj napisać?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jeśli chodzi o praktyki to ostatnią moją i mojego kolegi Kamila potrawą, były juki myśliwskie. Jest to coś na zasadzie zrazów jednak wnętrze jest odrobinkę inne. Na roztłuczone surowe oraz przyprawione mięso kładziemy boczek, 2 suszone śliwki i zwijamy xD. Smażymy ładnie, po czym dusimy jakieś 30 minut. Całkiem ciekawa potrawa :). Co do szkoły to cały czas jest jakiś nowy materiał, a co jest najgorsze, mam rozszerzony postrach każdego ucznia. MATMA! Tak, mam rozszerzoną matmę i nic w ząb nie rozumiem. Tak kiedyś w 1 gimnazjum się uczyłem i miałem same 3 i 4. Tak teraz same 1.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Technikum to niestety nie to samo, co gimnazjum, ale wiem, że sobie poradzisz. W zasadzie co robisz na co dzień?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zgadza się, jest o jakieś 150% trudniej. Dziękuję, że we mnie wierzysz. Na co dzień, gdy jest szkoła to że tak powiem, staram się przetrwać te lekcje, wracam do domu, jem obiad i jadę do dziewczyny. Czasem sami spędzamy czas, czasami wychodzimy ze znajomymi, jednak bardziej jak jest ciepło, bo teraz to wiadomo. Zimno na dworzu, że z domu się wychodzić nie chce.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem. Tak ciągle wspominasz o swojej dziewczynie. Może coś o niej powiesz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pewnie. Nazywa się Weronika. Jest bardzo malutka, ma jakoś około 155 cm wzrostu, ale jak wszyscy wiedzą, niskie dziewczyny są słodkie :D. Jest ona tak jak ja - brunetką z piwnymi oczkami, bardzo kochana osóbka, uwielbia pomagać innym. Zapisała się nawet do joannitów i uczęszcza tam od dłuższego czasu. Po prostu mój ideał :). Poznaliśmy się bodajże 17 listopada 2013 roku, przez facebooka. Umówiliśmy się na spotkanie i zaiskrzyło, jesteśmy razem do teraz i dobrze nam razem. Zawsze wszystko robimy razem, nie kłócimy się i baaaardzo mocno się kochamy.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Niesamowite :). Myślisz, że to wybranka na całe Twoje życie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, kłóciliśmy się kilka razy tak na poważnie. Mimo to dalej jesteśmy razem, nie potrafię tego opisać. Po prostu serduszko ci mówi kiedy to jest właśnie ta osóbka :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cieszę się z Twojego szczęścia i to nawet nie wiesz jak bardzo. Dla mnie widok pary, która się prawdziwie Kocha jest po prostu... Lekarstwem na wszystko.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję. Zgodzę się z Tobą. Zawsze jak idziemy razem przez miasto za rękę i widzimy taką parę to patrzymy na siebie i mówimy, że też tak chcemy xD. Widok 2 kochających się osób jest cudowny, współczuję każdemu kto uważa, że miłości nie ma. Każdej z tych osób życzę, aby także zaznały tego uczucia :). Jednak skoro mówimy o związkach to ja z całego serca życzę szczęścia Tobie z Radkiem, abyście już do końca życia byli razem szczęśliwi :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję Ci serdecznie! A jakieś wspólne plany na przyszłość już macie skoro Twój związek trwa już tak długo i szczęśliwie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście, planujemy już razem zamieszkać, gdzie będziemy pracować, jak będą wyglądać nasze dni xD. Marzyć można, jednak oboje łączymy swoje życiowe plany z tą drugą osobą. Wszystko planujemy razem, bardzo mi się to podoba. Chciałbym z jednej strony już z nią zamieszkać, ale trzeba jeszcze poczekać parę lat.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem, jeszcze raz życzę dużo szczęścia i oby wszystko było tak jak do tej pory. Jestem ciekawa jak opiszesz swój charakter?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuje za nas dwoje :). Teraz dałaś mi bardzo trudne zadanie. Kiedyś (nie wiem jak teraz), byłem osobą bardzo naiwną, nie myślącą i wręcz można powiedzieć głupią. Robiłem bardzo dużo głupich rzeczy, których do tej pory żałuję. Prawdziwi przyjaciele, którzy zostali przy mnie twierdzą, że się zmieniłem, jeśli to prawda to bardzo się cieszę. Nie chodzę tak teraz z kumplami, ponieważ ostatni wypad z nimi skończył się powrotem do domku przez radiowóz. Teraz już nie da mi się tak łatwo wcisnąć jakiegoś kitu, myślę o konsekwencjach i na prawdę myślę, że staję się dorosłym. Potrafię także być baaaardzo wredny jeśli ktoś mnie denerwuje dłuższy czas. Poza tym lubię zawierać nowe znajomości.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Z tym radiowozem... Jak to w zasadzie było?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No jak to 5 szesnastoletnich chłopaków stwierdziło, że pójdzie na piwo. Poszliśmy do sklepu i kupiliśmy. Stwierdziliśmy, że pójdziemy do parku (jakieś 25 minut drogi). Jak doszliśmy, zatrzymaliśmy się na ławce koło szkoły policji. Było koło 20 i było ciemno, jakoś grudzień wtedy był, zaczęliśmy przechylać butelki. Po pewnym czasie jeden kolega wpadł na genialny pomysł, aby rzucić szklaną butelką w kaczki. Obok przechodził jakiś facet, który był na spacerze z psem i zadzwonił na straż miejską. My w tym czasie zdążyliśmy dojść do parku i tam zaczęliśmy pić dalej. Podjechał radiowóz, więc wszyscy w moment pozbyli się butelek i papierosów. Ja usiadłem na ławce, aby mną nie zarzuciło, bo trochę już miałem w sobie procentów :D. Panowie strażnicy wysiedli z wozu i podeszli do nas. Pode mną dokładnie znalazła się butelka, inny inteligent tam postawił, bo myślał, że nie zauważą. Poszło na mnie i zawieźli mnie do domu. Dlatego też, nie wychodzę już tak często z kumplami.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha, to miałeś przerąbane. Okey, lecimy dalej z tematem. Masz może jakieś życiowe motto, którym się kierujesz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Powiem, że rodzice nie byli szczęśliwi xD. Motta życiowego nie mam, jakoś mnie nie jarają motta. Żyję swoim życiem, staram się unikać fałszywych i dwulicowych ludzi. Jednak są oni wszędzie i nic się na to nie poradzi.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Od takich ludzi najlepiej trzymać się daleko - to fakt.

[/align]

 

[align=center]Hmmmm, a powiedz mi gdzie chciałbyś pojechać na wakacje marzeń i jak one miałyby wyglądać?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tylko przysporzą nam kłopotów.[/align]

 

[align=center]Na moje wymarzone wakacje chciałbym pojechać do kilku krajów, jednak najbardziej bym chciał do Holandii. Każdy na 100% wie dlaczego, bardzo chciałbym móc się spokojnie sfilmować, by nie iść za to siedzieć. A tak jakby nie patrzeć na to, to chętnie odwiedziłbym Hiszpanie. Bardzo ciepły, piękny kraj, dobrze rozwinięty pod niektórymi względami. I z takimi wakacjami to byłby tylko odpoczynek, plaża, imprezy, spanie, leczenie kaca i tak w kółko. Taka kolejność życia, dla każdego byłaby najlepsza i każdy by odpoczął :). Jednak są to tylko marzenia, może się kiedyś spełnią, a może nie :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie pozwól na to, żeby marzenia zostały tylko marzeniami i nie rezygnuj z nich. Co byś zrobił gdybyś odziedziczył majątek?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kiedyś postaram się je spełnić :).[/align]

 

[align=center]Gdybym odziedziczył majątek to na pewno podzieliłbym go na naszą najbliższą rodzinę. Ze swojej części kupiłbym sobie mega świetny komputer oraz motocykl i kupił prawko. Gdyby jeszcze coś zostało, wpłaciłbym do banku, aby nic się z tymi pieniędzmi nie stało.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dobre przemyślenia.

[/align]

 

[align=center]Hmmmm... Powiem Ci, że jako redaktorka bardzo lubię czytać rymy, dlatego prosiłabym o ułożenie jakiegoś przez Twoją osobę. Użyj swoich własnych sił.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Gram w cs'a od lat trzech.[/align]

 

[align=center]Adminem jestem ósmy miech.[/align]

 

[align=center]Ten czas tak szybko leci,[/align]

 

[align=center]przez kickowanie za mikro dzieci xD.[/align]

 

[align=center]Strasznie wkurzają mnie wszyscy cziterzy,[/align]

 

[align=center]czy to na prawdę aż tacy pozerzy? [/align]

 

[align=center]Dostają bana i z serwa wypadają,[/align]

 

[align=center]a później płaczą, że ss'ów nie mają. [/align]

 

[align=center]Trzeba było nie czitować,[/align]

 

[align=center]byśmy nie musieli Cie banować :D.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hahahaha, wiesz co Ci powiem?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hehe, no słucham Cię xD.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jesteś mistrzem, wiesz?! ;D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nieee, raczej nieee xD. A dlaczego? xD.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Twój rym rozwalił mnie po prostu do całości, uśmiałam się xD. Nie myślałeś może o tym, żeby zostać pisarzem?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak chwilkę pomyślę to potrafię napisać coś twórczego xD. Pisarzem? Złożyłem podanie na recenzenta. Na początek to wystarczy, a jeśli się uda to po pewnym czasie spróbuję także na redaktora. Jakoś polubiłem pisanie i czasem coś fajnego wyjdzie xD. Ciesze się, że się uśmiałaś, jednak w tym jest sporo prawdy, bo codziennie jest ktoś, kto płacze na shoutboxie, że ss'ów nie ma :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To akurat prawda. Spytałam, bo dobrze Ci wyszło.

[/align]

 

[align=center]Lecimy dalej z tematem. Masz może ochotę na dokończenie zdań, które bym Ci niżej przedstawiła?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pewnie, troszkę mi mózg odpocznie :D. Dawaj te pytanka :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Po chwili...

[/align]

 

[align=center]Zaczynamy :).

[/align]

 

[align=center]Nie dbam...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... O to co inni myślą o mnie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wybucham...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Gdy ktoś podrywa mi dziewczynę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Szanuję...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Każdego kto szanuje mnie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Staram się...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Nie popełniać zbędnych błędów.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Najbardziej żal mi..?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Ofiar wypadków i katastrof, a także bezdomnych zwierząt.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam nadzieję, że...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Stanę się kimś ważnym dla MH.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czas uczy mnie...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Dystansu do ludzi.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Gdy jest mi smutno...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Pale lub pije.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nienawidzę kiedy moja dziewczyna...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Strzela fochy :D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam teraz ochotę...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Na kawę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie wyobrażam sobie...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Życia beż mojej dziewczyny :(.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Największą przyjemność sprawia mi...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Delikatny pocałunek.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Romantyk ;D.

[/align]

 

[align=center]Najbardziej u innych cenię...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Szczerość.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam wyrzuty sumienia....?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Kiedy powiem komuś coś, co go zaboli.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nigdy nie założę na siebie...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Sukienki.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cieszę się jak dziecko wtedy, kiedy...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center].... Mam wolne od szkoły :D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A na zakończenie powiem Ci...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Że jesteś bardzo miłą osobą.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak miło, ze wzajemnością :). Dziękuję za odpowiedzi. Porozmawiamy sobie teraz o muzyce. Jaki jest Twój ulubiony gatunek?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bardzo proszę. Niestety nie mam ulubionego gatunku, słucham tego co mi się spodoba, jednak najczęściej jest to hip-hop oraz raz rap.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Masz może jakiegoś swojego ulubionego wykonawcę?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, oczywiście, że mam. Jest nim dawny członek firmy, który aktualnie nagrywa ze swoją ekipą. Jest to Kali.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kali, uwielbiam. A Ty za co go lubisz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Za to jakim jest człowiekiem! Gdy był w firmie, był wykorzystywany i ''dymany'' na kasę. Jego kumple robili mu za plecami... Po tym jak kali od nich odszedł, sam wyszedł na prostą i robi teraz dużo lepszą muzykę niż za czasów firmy. Czyli w skrócie, uwielbiam go nie tylko za muzykę, ale również za jego niezależność od świata.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ciekawe. Masz jakiś swój ulubiony kawałek, którego słuchasz na co dzień?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center]Nie jest to mój ulubiony kawałek, bo uwielbiam prawie wszystkie, jednak tego słucham codziennie od długiego czasu.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wiesz, co dobre - Kali <3.

[/align]

 

[align=center]Ostatnim tematem będzie nasz Multi-Head.pl. Jak do nas trafiłeś?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kali moim bogiem :).[/align]

 

[align=center]Na multi-head.pl trafiłem w ten sposób, że grałem kiedyś na jednym z serwerów, to chyba był właśnie DD2/INF i byli cziterzy, a ja jeszcze na ns grałem. Admina żadnego nie było, więc poszedłem na forum, nie znalazłem nikogo, więc sam zdecydowałem, że będę ubiegać się o tę posadę. Jak widać, po czasie, udało mi się. Teraz ludzie do mnie piszą jeśli mają problem, nie ja do kogoś.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem, że jest to jedyny powód dla którego złożyłeś podanie o administratora DD2/INF?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wtedy tak. Chciałem zwalczyć wszystkich cziterów, jak tylko się da. Potem jednak poznałem szefa wszystkich szefów oraz endoca. To z nimi się na samym początku poznałem. To oni mi wszystko objaśnili na serwie, kto jest kto, co jest dopuszczalne, a co nie itp itd. Teraz robię to ja, opiekuję się nowymi i informuję ich zawsze na początku ''jeśli czegoś nie wiesz, pytaj, podpowiem Ci''.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pomocna osoba z Ciebie Oskar, bardzo mnie to cieszy, że tak się angażujesz. Powiedz czy myślisz może nad wyższym stanowiskiem niż admin serwera/recenzant o którym wcześniej wspomniałeś?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Lubię pomagać, a także nie chcę aby narobili sobie w głupi sposób problemów w postaci ostrzeżeń. Szczerze mówiąc - marzę kiedyś, jak szef odejdzie, chciałbym zająć jego miejsce. Póki co, sprawuje swoją funkcję świetnie, liczę na to, że kiedyś też sobie na to zasłużę. Jeśli chodzi o forum to marzy mi się moderator :). Może w dalekiej przyszłości się uda.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Będę trzymać za Ciebie mocno kciuki, mam nadzieję, że Ci się uda, bo patrząc na odpowiedzi uważam, że jesteś osobą, która godnie reprezentowałaby rolę moderatora :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję bardzo, doceniam to. Jednak jak na razie te funkcje pełnisz Ty wraz ze swoją drugą połówką, a także Teezem. Będę czekać, aż któryś odejdzie albo poczekam aż Procentowy powiększy zespół moderatorów z 3 osób na np. 5. Szczerze mówiąc, nie wiem jak wy ogarniacie we trójkę z Teezem, całe to wielkie forum, jestem pełen podziwu, że dajecie radę.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dajemy radę jakoś, dziękuje :).

[/align]

 

[align=center]Napisz co można zrobić, by rozwinąć nasze MH na jeszcze wyższy poziom?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Przede wszystkim uważam, że powinna się zmienić ilość ludzi. Ja osobiście uważam, że powinno być 5 s@, 5 moderatorów, po 2 opiekunów na serwer i po 5-10 grających adminów. Takie jest moje zdanie, nie mam zamiaru tym stwierdzeniem nikogo zrazić, jednak z tego wynikłaby dobra sprawa, np. wtedy byłoby prawie pewne, że jeden z 5 s@ byłby bardziej aktywny od drugiego. Pięciu moderatorów szybciej ogarnie całe forum niż 3. Sądzę, że powinno być po 2, może nawet 3 opiekunów na serwer, aby np. był zawsze jakiś, kto doda komuś vipa, rozpatrzy podania lub coś innego. A liczbę adminów powinno się w końcu ograniczyć, na dd2/inf z tego co zauważyłem, praktycznie kto chce ma admina. Wymagania są niskie i bardzo łatwo je spełnić. Jednak cóż, jest to moje osobiste zdanie i ja nie mam wpływu na MH :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Szczerze to najbardziej zgadzam się z wersją, że powinno być po dwóch opiekunów na jeden serwer - mniejszy chaos i mniej roboty, bo każdy OP dzieliłby się zadaniami.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No dokładnie. Wczoraj szefu na serwerze sie wkurzał, że ktoś znowu z vipem miał coś nie tak. Może jakiś H@ przeczyta ten wywiad i przemyśli takie działanie xD. Zrobić głosowanie na każdym serwerze na kolejnego OP. Mi się wydaje, że nie jest to głupi pomysł, jednak jaki stosunek miałaby do tego administracja to nie mam pojęcia.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pożyjemy - zobaczymy, ja byłabym za.

[/align]

 

[align=center]Ogólnie pracę administracji jak oceniasz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ja także. Prace administracji... Hmm... Nie ma na co narzekać, gdzie są proszeni do wypowiedzi to się pojawiają. Po prostu jest dobrze. Nie mam zastrzeżeń.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Też tak uważam. Gdybyś miał wytypować trzy osoby, które Twoim zdaniem najbardziej angażują się w sieć to kogo byś wymienił?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tu także bez obrazy, ale nie znam wszystkich, kto jak działa. Stawiam na: @Teez., @Malu, @Procentowy.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Napisz co się kryje pod Twoim nickiem?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Miłość do muzyki. Nick wymyślony został z jednej piosenki Tedego, padło tam słowo ''xenon''. No i tak wymyśliłem xD. Słuchałem wielu piosenek próbując coś wymyślić i tak się udało :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ciekawe. Nasz wywiad dobiega ku końcowi. Chciałabym jeszcze byś przekazał czytelnikom dobrego i uwielbianego sucharka.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam nawet dwa :D.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Jak się nazywa miasto w którym żegna się ryż? [/align]

 

[align=center]- Paryż![/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Jak nazywa się żyd w paski? [/align]

 

[align=center]- Pasożyt.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Buhahahaha, dobre xD. Na koniec wywiadu zapytam czy chciałbyś kogoś pozdrowić? Lub coś dodać od siebie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chciałbym pozdrowić wszystkich adminów z dd2/inf oraz mojego ulubionego Szefcia ;3. Także wszystkich super adminów oraz moderatorów, a także opiekunów :). Życzę Wam dalszych sukcesów w grach i dziękuję, że dotrwaliście do końca. Wy to pewnie czytaliście 15/20 minut, a my z @Danke:* pisaliśmy to od 2 do 6 rano :D. Pozdrówka : ).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No trochę to zajęło. Dziękuję Ci ślicznie za wywiad i do zobaczenia na serwerze, wpadnę Cię pokarać! Trzymaj się :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ty również, pa :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]eaqq8h.png[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przeczytanie wywiadu zajęło mi 12min 45 sekund ;) włączyłem stoper haha

 

 

 

Co do wywiadu bardzo fajnie mi się go czytało , Spodobało mi się to co napisałeś , że zal ci bezdomnych zwierząt i za to masz plusa ,mnie również takich zwierząt żal sam przygarnąłem z ulicy psa i kota do tej pory są ze mną ;)

 

 

 

Rymowanka bardzo fajna i wszystko się w niej zgadza . 

 

 

 

 

Za wywiadzik +

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No no no wywiadzik na propsie jak zawsze, miły i spokojny. Danke jak zawsze się postarałaś plusik za kawal dobrej roboty.. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Richard No widzisz :D. Jak widzi się takie zwierzęta to aż łezka w oku się kręci :(.

 

@Danke:* Super się bawiliśmy :D. Cała noc śmiechu hehe xD. Wywiadzik super, dziękuje bardzo :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[align=center]Nigdy nie założę na siebie...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Sukienki.

[/align]

 

Już byś chociaż nie kłamał :). Madziu, kolejny + ! :) Super wywiadzik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

[align=center]Nigdy nie założę na siebie...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Sukienki.

[/align]

 

Już byś chociaż nie kłamał :). Madziu, kolejny + ! :) Super wywiadzik.

 

 

Coś insynuujesz czy mi się tylko wydaje ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...